BU SAATTEN SONRA TÜRSAB SEÇİMLERİNE ADAY OLAN...

Türsab seçimlerine kaldı 2 ay.

Alıştığımız kadarı ile Sayın Başkanımız Başaran Ulusoy’u üyeler asla bırakmadıkları için 20. yılda yine aday, bildiğim kadarı ile geçen seçimlerden bu yana, yani 2 senedir yarın seçim olacakmış gibi çalışan Firuz Bağlıkaya aday ve değerli Bursa’lı kadim dostumuz Hasan Erdem yaklaşık 6 ay evvel açıkladığı üzere aday.

Değerli dostum Emin Çakmak bana ve yakın çalışma arkadaşlarına aylar, yıllar önce beyan ettiği üzere artık aday değil. Başkanla sürekli koltuk temasında olan yedek aday! Serhat Uslan, belgemin iptali sırasında sırf bir web gazetesinde resmi çıksın diye aşağıda belirtilen* beyanı vermiştir. Beyan sonrasında kendi elemanlarının dahi yüzüne bakamayan Uslan, bu unutulmaz! tavrı nedeniyle turizm camiasının karşısına çıkamayacağı için asla aday olamayacaktır.

Kısaca, seçimlerde 3 aday yarışacak gibi gözüküyor. Elbette adaylık her üyenin hakkıdır. Ancak bu durumda ve şu andan itibaren, yani seçime sayılı günler kala aday olmaya kalkan kişi, kanımca ya Firuz Bağlıkaya tarafından desteklenen ve Başaran Ulusoy’un oylarını bölmeye çalışan bir maşa veya diğer taraftan Firuz Bağlıkaya’nın oylarını bölmeye çalışan çıkar sahibidir.

Bu saatten sonra seçimi kazanamayacağını bile bile kimsenin biz üyeleri Aptal, Salak ve Enayi yerine koymaya hakkı yoktur. Koymaya kalkan da kanımca...

NOKTA!...

* Serhat Uslan ne demişti;

“CEM POLATOĞLU ÇOK AYIP ETTİ

Cem Polatoğlu, kürtaj turizmiyle ilgili ‘böyle bir reklam yapayım, bu reklamın sonucunda müşteri gelsin, işin ticaretini yapayım gibi bir düşünceyle yola çıktı. Kendisi bu spekülasyonu bir fırsata çevirmeye çalıştı. Çok ayıp etti. Sektörü töhmet altında bırakarak, ikinci bir suç işlemiş oldu. Bu tamamiyle etik kurallara uymayan bir davranıştır. Belgesinin iptal edilmesi belki Cem Polatoğlu nu bozmaz ama sektörün korunması adına yapılan iyi bir davranıştır. “

İşte size biiiiirrrrr.....
          |                              

Cem POLATOĞLU
Andiamo Tur
29 Eylül 2017 Cuma
Mesaj Gönder 1962 Yorumlar

Yusuf YAVUZ
Yazara Mesaj gönderin
TARIM BAKANLIĞI'NA GÖRE BU DEVELER YOK!

Hüsnü GÜMÜŞ
Yazara Mesaj gönderin
100.NCÜ YILA GİRERKEN TARİHİ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Kemal ŞENDİKİCİ
Yazara Mesaj gönderin
ÜNLÜLERLE GEZİYORUM'A REHBERLERDEN ÜN'LEM İŞARETİ

Asil S. TUNÇER
Yazara Mesaj gönderin
DRAMA KÖPRÜSÜ

Serdar Taştanoğlu
Yazara Mesaj gönderin
İSTANBUL ANILARIM IV

F.Sema KUTLU
Yazara Mesaj gönderin
URLA'DA GÜZEL BİR HAFTA SONU

Merve Baş BULUT
Yazara Mesaj gönderin
ÜÇÜNCÜ YAŞ TURİZMİ VE GELİŞEN BİR DESTİNASYON:

Nilgün ATAR
Yazara Mesaj gönderin
ZERZEVAN KALESİ KAZILARINA DESTEK ÇAĞRISI…

Tüm Yazarlarımız
Koşe Yazıları RSS hizmeti


İslami Oteller
Otel Fiyatları


. . .