ANRO TURİST REHBERLERİ ODASI, YENİ YERİNDE

Kurum ve Kuruluşların İşbirliği

ANRO, 1992 yılında Ankara da mesleki örgütlenmenin öncülerinden olan Ankara Turist Rehberleri Derneği (ARED) kuruluşu ile başlayan ve yasanın çıkışından sonra da yetki bölgesi içerisinde bulunan Afyonkarahisar, Bartın, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kırıkkale, Konya ve Zonguldak illeri ile Türkiye nin ikinci büyük Rehber Odası dır.

Sevgi Çiçeğinin Ortamında
ANRO nun yeni merkezinin tanıtımı ATİD Başkanı Birol AKMAN, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü temsilcilerinin de bulunduğu bir sektörel dayanışma ortamında gerçekleşti. Eskişehir ve Konya’dan bu açılış için gelen üyeler Üniversitelerin Turizm Bölümünden hoca ve öğrencileri ile diğer odaların temsilcileri de açılışa katıldılar.

Kurum ve Kuruluşların İşbirliği
ANRO, Ankara daki kurum ve kuruluşların son yıllarda turizm konusundaki ilgilerinin giderek arttığı bu ortamda Ankara ilinin bir bütün olarak değerlendirildiği çalışmalar içerisinde onları gündeme taşıyarak katkıda bulunan bir kuruluş olarak yer alıyor.

ATO Ankara Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Koordinatörü Seçim AYDIN da ANRO nun başlattığı kentimizi tanıyalım konulu tanıtım gezilerinin devamı ve Ankara Kalkınma Ajansı nın Ankara ile ilgili yayınları açısından bulunduğu konumlarda verebileceği destekleri paylaştı.
Başkan Suat TURAL ve önceki Başkanlarla Ankara nın var olan zenginliklerini tekrar gözden fırsatı olarak da değerlendirilen açılış sonrasında etkinliklere turizmhaberleri.com olarak yer vermekten mutlu olacağımızı ifade etmek istiyoruz.


          |                              

Hüsnü GÜMÜŞ
FİJET-ATURJET ÜYESİ/ SİNOP ALAN YÖNETİMİ BAŞKANI
20 Kasım 2017 Pazartesi
Mesaj Gönder 307 Yorumlar

Nilgün ATAR
Yazara Mesaj gönderin
TÜRSAB İÇİNDE TÜRSAB GİBİLER….

Yusuf YAVUZ
Yazara Mesaj gönderin
CEMRE DÜŞTÜ BİR KEZ DAHA GÖĞÜN BAĞRINA

Asil S. TUNÇER
Yazara Mesaj gönderin
SOYAĞACI

Mahmut Ökçesiz
Yazara Mesaj gönderin
ISTANBUL TARİHİ MEZARLIKLARI -22

Kemal ŞENDİKİCİ
Yazara Mesaj gönderin
DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

Uzm.Dr. Sinan İbiş
Yazara Mesaj gönderin
TURİZMCİLERE YENİ FIRSAT YAŞLI TURİZMİ

Prof. Dr. Tuncay NEYİŞÇİ
Yazara Mesaj gönderin
KENTSEL DÖNÜŞÜM ORMANCILIĞI

Berk KARABAŞ
Yazara Mesaj gönderin
SİNGAPUR' UN RENKLİ DÜNYASINDAYIM..

Tüm Yazarlarımız
Koşe Yazıları RSS hizmeti


İslami Oteller
Otel Fiyatları


. . .