23 NİSAN'DA GAZETEMİZİ ÇOCUKLARA DEVREDİYORUZ

16 yıldır kesintisiz faaliyet gösteren ve turizm basınının öncülerinden www.turizmhaberleri.com çocuklarla birlikte bir ilke imza atıyor.. 23 Nisan’da çocukların hazırladığı haberler, köşe yazıları ve resimler okurlarımızla buluşacak.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nda her sene çocukların yazılarına veya çocuklarla yapılmış röportajlara yer veren turizmhaberleri.com, bu sene tüm yayını 24 saat boyunca çocuklara emanet ediyor. Özel yayın projesi TURGÖN Turizm Gönüllüleri Platformu ve ARTY AKADEMİ Sanat Atölyesi tarafından destekleniyor.

Duayen yazarımız Hüsnü Gümüş tarafından önerilen bu güzel düşünceyi heyecanla karşıladık ve hemen harekete geçtik. Yazı, resim ve diğer çalışmaların yayını konusunda görüşlerimizi aktardığımız ARTY AKADEMİ Sanat Atölyesi nden Ressam Ayşecan Hizmet;“turizmhaberleri.com un çocuklarla gerçekleştireceği özel haber yayını bizleri de çok heyecanlandırdı. Çocuklara “gazeteci ve köşe yazarı olmak ister misiniz '' diye sorduğumuzda hep birlikte kocaman bir evet yanıtı almaktan büyük mutluluk duyduk. Şimdi yayın için toplantılar yapacağız, gündemi belirleyerek görev dağılımı hazırlayacağız. Turizmhaberleri.com öncülüğünde, TURGÖN Platformu ve Arty Akademi desteği ile gerçekleştirilecek 23 Nisan Özel Yayını ile çocuklarımızla geniş kitlelerle ulaşmaktan, turizm basınında görev almaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. '' dedi.

ÇOCUK VE GENÇLERLE İŞBİRLİĞİMİZ BİR GÜNLÜK DEĞİL, SÜREKLİ OLACAK…
Tüm yazarların çocuklara köşesini vereceği “turizmhaberleri.com 23 Nisan 2019 Özel Yayını '' bundan böyle geleneksel hale gelecek. Çocuklara ve gençlere her alanda daha fazla söz hakkı verilmesi ve mesajlarının dikkatle değerlendirilmesi gerekiyor. Bu düşünceden yola çıkarak gazetemizde çocuklarla gerçekleştireceğimiz bu özel yayını 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nda da aynı anlayışla gençlerimizle sürdürerek turizm basınına her zaman olduğu gibi yeni ve farklı bir pencere açıyoruz. Çocukların ve gençlerin anlatacakları topluma yol gösterecektir. Bu nedenle 23 Nisan da başlattığımız yayın işbirliğini sürekli kılacak projeler içinde olacağımızı şimdiden müjdelemek istiyoruz.


TURGÖN ÇOCUKLARI DA YAZACAK...
Turizmhaberleri.com kurucu imtiyaz sahibi Aydın Yaylacıklılar da 23 Nisan özel yayın projesine büyük destek verdi. 16 yıldır 5 bine yakın üyesi ile Türkiye nin ilk ve en büyük turizm enformasyon portalı TURGÖN Turizm Gönüllüleri Platformu nun Başkanı Yaylacıklılar; “gazetemizi 23 Nisan da büyük bir heyecan ve sevgiyle çocuklarımıza emanet ediyoruz. TURGÖN Üyelerine yapacağımız duyurularla TURGÖN çocuklarına ulaşacağız ve katılımlarını sağlayacağız. Çok renkli, keyifli haber ve yazılarla dolu bir yayın olacağına inanıyorum. Emekleriyle yayına katkı sağlayacak tüm çocuklarımızı şimdiden kutluyor ve başarılar diliyorum. '' şeklinde konuştu.

23 NİSAN ÖZEL YAYININA KATILMAK İSTEYEN ÇOCUKLAR İÇİN İLETİŞİM:
NİLGÜN ATAR
Turizmhaberleri.com editör
nilgunatar@turizmhaberleri.com
0534 955 4840

AYDIN YAYLACIKLILAR
Turgön Kurucu Başkanı:
aydinyay@gmail.com
0532 426 2630

RESSAM AYŞECAN HİZMET
aysecanhizmet@hotmail.com


          |                              

Nilgün ATAR
Turizm Yazarı
08 Nisan 2019 Pazartesi
Mesaj Gönder 408 Yorumlar

Yusuf YAVUZ
Yazara Mesaj gönderin
MERMER OCAĞI RUHSATI VERİLEN ARAZİ GENETİK HAZİNE ÇIKTI!

Hüsnü GÜMÜŞ
Yazara Mesaj gönderin
AKOK MEVSİMİ AÇTI

Fatih KUTLU
Yazara Mesaj gönderin
MARDİN MİDYAT HASANKEYF 2

Kemal ŞENDİKİCİ
Yazara Mesaj gönderin
MARDİN KAPI HİÇ ŞEN OLMUYOR

A.Nejat Şardağı
Yazara Mesaj gönderin
HEORTOLOGİE

Cem POLATOĞLU
Yazara Mesaj gönderin
SAKLI CENNET ARTVİN

Elif ÇALIŞKAN
Yazara Mesaj gönderin
HAYVANLARLA KONUŞABİLSEK NE GÜZEL OLUR

Olay SALCAN
Yazara Mesaj gönderin
TEOS Yorum VAR !

Şebnem Başdere ORMAN
Yazara Mesaj gönderin
IBO KONSTANZ GÖLÜ FUARI VE KAPANIŞI Yorum VAR !

Tüm Yazarlarımız
Koşe Yazıları RSS hizmeti
. . .