BU SAATTEN SONRA TÜRSAB SEÇİMLERİNE ADAY OLAN...

Türsab seçimlerine kaldı 2 ay.

Alıştığımız kadarı ile Sayın Başkanımız Başaran Ulusoy’u üyeler asla bırakmadıkları için 20. yılda yine aday, bildiğim kadarı ile geçen seçimlerden bu yana, yani 2 senedir yarın seçim olacakmış gibi çalışan Firuz Bağlıkaya aday ve değerli Bursa’lı kadim dostumuz Hasan Erdem yaklaşık 6 ay evvel açıkladığı üzere aday.

Değerli dostum Emin Çakmak bana ve yakın çalışma arkadaşlarına aylar, yıllar önce beyan ettiği üzere artık aday değil. Başkanla sürekli koltuk temasında olan yedek aday! Serhat Uslan, belgemin iptali sırasında sırf bir web gazetesinde resmi çıksın diye aşağıda belirtilen* beyanı vermiştir. Beyan sonrasında kendi elemanlarının dahi yüzüne bakamayan Uslan, bu unutulmaz! tavrı nedeniyle turizm camiasının karşısına çıkamayacağı için asla aday olamayacaktır.

Kısaca, seçimlerde 3 aday yarışacak gibi gözüküyor. Elbette adaylık her üyenin hakkıdır. Ancak bu durumda ve şu andan itibaren, yani seçime sayılı günler kala aday olmaya kalkan kişi, kanımca ya Firuz Bağlıkaya tarafından desteklenen ve Başaran Ulusoy’un oylarını bölmeye çalışan bir maşa veya diğer taraftan Firuz Bağlıkaya’nın oylarını bölmeye çalışan çıkar sahibidir.

Bu saatten sonra seçimi kazanamayacağını bile bile kimsenin biz üyeleri Aptal, Salak ve Enayi yerine koymaya hakkı yoktur. Koymaya kalkan da kanımca...

NOKTA!...

* Serhat Uslan ne demişti;

“CEM POLATOĞLU ÇOK AYIP ETTİ

Cem Polatoğlu, kürtaj turizmiyle ilgili ‘böyle bir reklam yapayım, bu reklamın sonucunda müşteri gelsin, işin ticaretini yapayım gibi bir düşünceyle yola çıktı. Kendisi bu spekülasyonu bir fırsata çevirmeye çalıştı. Çok ayıp etti. Sektörü töhmet altında bırakarak, ikinci bir suç işlemiş oldu. Bu tamamiyle etik kurallara uymayan bir davranıştır. Belgesinin iptal edilmesi belki Cem Polatoğlu nu bozmaz ama sektörün korunması adına yapılan iyi bir davranıştır. “

İşte size biiiiirrrrr.....
          |                              

Cem POLATOĞLU
Andiamo Tur
29 Eylül 2017 Cuma
Mesaj Gönder 2096 Yorumlar

Hikmet TOSUN
Yazara Mesaj gönderin
ALAADDİN KÜLLİYESİ'NİN SİNOP TURİZMİNDE VE GELECEĞİNDE YERİ VE ÖNEMİ

Yusuf YAVUZ
Yazara Mesaj gönderin
BAKANLIK ÇED RAPORLARINI OKUMADAN MI ONAYLIYOR?

Dilara Bahtiyar SARI
Yazara Mesaj gönderin
ÇİN PAZARINDA KIRMIZI TURİZM

Hüsnü GÜMÜŞ
Yazara Mesaj gönderin
ULUSAL DEĞERLER, YEREL KATKILAR

Uzm.Dr. Sinan İbiş
Yazara Mesaj gönderin
ALZHEİMER HASTALARI İÇİN GÜZEL VE KOLAY 50 AKTİVİTE

Merve Baş BULUT
Yazara Mesaj gönderin
TURİZMDE TAM ERİŞİLEBİLİRLİK

Nilgün ATAR
Yazara Mesaj gönderin
HAVALİMANLARI TAŞIMACILIĞINDA TEKELLEŞME TARTIŞMASI... Yorum VAR !

Olay SALCAN
Yazara Mesaj gönderin
KİBYRA ANTİK KENTİ

Tüm Yazarlarımız
Koşe Yazıları RSS hizmeti


İslami Oteller
Otel Fiyatları


. . .