Güncel

Bayramda Hava Nasıl Olacak !

Bayramda Hava Nasıl Olacak !

Bayram süresince hava sıcaklığının gündüz iç ve kuzey kesimlerde 20-23 derece, güney kesimlerde ise 24-27 derecelerde seyretmesi bekleniyor.

Ramazan Bayramı tatili süresince hava sıcaklığının yurt genelinde artması bekleniyor. Yurt genelinde etkili olan sağanak yağışların yarın kuzey doğu kesimlere çekileceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığı, hafta sonu tüm yurtta artacak. Bayram süresince hava sıcaklığının gündüz iç ve kuzey kesimlerde 20-23 derece, güney kesimlerde ise 24-27 derecelerde seyretmesi bekleniyor.

Arefe günü ve bayram tatili süresine ilişkin 4 günlük hava tahminleri şöyle:

AREFE GÜNÜ (22 Ekim Pazar): Yurdun iç ve doğu bölgeleri parçalı ve az bulutlu, Batı kesimleri ise parçalı ve çok bulutlu; Marmara, Güney ve Kıyı Ege ile Batı Akdeniz kıyı şeridi kısa süreli sağanak yağışlı olacak.

BAYRAMIN 1. GÜNÜ (23 Ekim Pazartesi): Marmara&#39nın doğusu, İç Anadolu&#39nun kuzey batısı, Batı Karadeniz, orta ve doğa Karadeniz kıyıları ile Akdeniz kıyı şeridi kısa süreli sağanak yağışlı; iç ve doğu bölgeleri parçalı ve az bulutlu geçecek.

BAYRAMIN 2. GÜNÜ (24 Ekim Salı): Akdeniz, İç Anadolu&#39nun güney ve doğusu, orta ve doğu Karadeniz kıyıları kısa süreli sağanak yağışlı, diğer bölgelerin ise parçalı bulutlu olması tahmin ediliyor.

BAYRAMIN 3. GÜNÜ (25 Ekim Çarşamba): Doğu Akdeniz, İç Anadolu&#39nun güneydoğusu, Güneydoğu Anadolu&#39nun batısı sağanak yağışlı, diğer bölgelerin ise parçalı bulutlu olması bekleniyor.

2006-10-20
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL