Genel

BİR ACI KAHVENİZ VAR MI&#63

BİR ACI KAHVENİZ VAR MI&#63

Değerli Arkadaşlarım,
Saygın Meslektaşlarım

Kasım ayı ile birlikte ve bu tarihten sonra, elimden geldiğince sizlerle bir arada olabilmek, sorunlarınızı görerek bu sorunlara sahip çıkmak ve sizlerin sorunlara olan yaklaşımlarınızı ofisinizde, işyerinizde dinlemek üzere şehir şehir, ilçe ilçe dolaşmaya başlayacağımı iletmek istiyorum.

Sorunları yerinde tespit ve yerinde çözüm…
Çıktığım iş seyahatlerinin de sürelerini uzatarak tanışmadığım meslektaşlarım ile tanışma fırsatı yaratabileceğim ve daha fazla yararlı olacağım kanaatindeyim.

Misyonumuzu genişletmek…
Van?daki Meslektaşım ile Kuşadası?ndaki meslektaşlarımın sorunlarının aynı olmadığını ve oturduğumuz yerden yarattığımız genel çözüm önerilerinin bölgelerde dertlere derman olmadığının çok uzun zamandır farkındayım.

Ayrıca biliyorum ki yardımcı olacağımız, paylaşacağımız, ve grupça kazanmaya yönelik çalışmalar yapacağımız arkadaşlarımız sadece internette değildirler?

Daha çok Meslektaş ile tanışmak…
Bir şekilde internet ve e-posta yolu ile bizi takip edemeyen, veyahut varlımızdan haberdar olmayan saygın meslektaşlarımızı kendi şehirlerinde, işyerlerinde ziyaret ederek tanışmak vede mümkün olursa bir acı kahvelerini içmek, bundan sonra planlarım arasında yer alacak ve daimi öncelikli olacaktır.

Vizyonumuzu ön plana çıkarmak…
Yaşadığı ve çalıştığı yerdeki sorunlara karşı kendi çözüm önerilerini ve çözümlerini yaratan değerli meslektaşlarımı görmek, tanışmak, dinlemek ve bu çözüm önerilerinin gerçekçilik payını araştırarak uygulamaya koymak adına başlayacağım seyahatlerimde ulaştığım bölgelerin Turizm sorunlarını da yerinde görmek dinlemek ve daha geniş bir bakış açısına sahip olmak istiyorum.

Bu tarihten itibaren gideceğim bölgeleri ve iş toplantılarımı değerlendirerek, meslektaşlarımla iş yerlerinde görüşmek için yapacağım seyahatler öncesi, gideceğim şehir ile ilgili platformumuzdan bildirimde bulunacak ve öncelikle davet etme nezaketi gösteren arkadaşlarımı ofislerinde ziyaret edeceğim. Bu kapsamda gelecek davetleri de son derece dikkate alacağımı bilmenizi isterim.

Daha yakın olmak…
Siz saygın ve elit meslektaşlarımın Sorunlara olan yaklaşımlarını son derece önemsiyor ve güzel yarınlara birlikte bir adım daha yakın olacağımıza inanıyorum.

Saygılarımla.

Aydın Yaylacıklılar

Bu köşe yazısı 2006-11-07 00:00:00 tarihinde TurizmHaberleri.com’da yayınlanmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL