Güncel

Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı, 25-26-27 Ocak“ta

Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı, 25-26-27 Ocak“ta

vrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı, 25-26-27 Ocak 2007 tarihleri arasında “2.Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı“ ile Türk içecek sektörünü çok daha büyük sektörel katılım ve alanda “İstanbul Fuar Merkezi“nde tekrar buluşuyor.

Ezgi&#39A Fuarcılık tarafından ilki 5-7 Mayıs 2006 tarihleri arasında Hilton Convention Fuar alanında, içecek ve yan sanayi firmalarının geniş katılımı ile gerçekleştirilen Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı, 25-26-27 Ocak 2007 tarihleri arasında “2.Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı“ ile Türk içecek sektörünü çok daha büyük sektörel katılım ve alanda “İstanbul Fuar Merkezi“nde tekrar buluşturuyor.

Su pazarında önemli bir paya sahip olan İstanbul Büyükşehir Belediye kuruluşu Hamidiye Su, ilkinde olduğu gibi “2.Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı“nda da su sektörü katılımcı firmaları arasında yerini alacak. Bu yıl “Hamidiye Kutu Su“ ismiyle piyasaya sunulan ürünüyle Türkiye&#39de bir ilke imza atan Hamidiye A.Ş. polikarbon damacana şişelere alternatif tek kullanımlık olarak üretilen “Hamidiye Kutu Su“ ürünüyle “2. Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı“&#39nda tüketicisiyle olduğu gibi ulusal ve uluslararası alıcılarla buluşacak.

Masuder, Meder, Meyed ve Suder derneklerinin desteği ile gerçekleşecek olan “2.Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı“ içecek sektörünü gıda fuarlarından ayırarak sektörünün tek içecek fuarı olma özelliğini taşıyor. Hedef pazarlarında; Türkiye, Balkanlar, Doğu Avrupa, Rusya, Kafkaslar, Kuzey Afrika, Doğu Akdeniz ülkelerinin yanı sıra içecek ve endüstrisine ilişkin ulusal ve uluslararası firmalar, toptancılar, distribütörler, tedarikçiler, yöneticiler, dağıtıcılar, ilgili şahıslar, büyük market, otel, restoran, cafe ve barların satın alma birimleri, yurt içi içecek tüketicileri bulunan “2.Avrasya İçecek ve Sanayileri Fuarı“, Türk içecek sektörü ve endüstrisini ulusal ve uluslararası alıcılarla buluşturarak, ihracat potansiyelini açığa çıkartmayı hedefliyor.

2006-11-13
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL