Güncel

Fly Air Mehmet Hasançebi ?BEST AİR? i satın aldı mı¿

Fly Air Mehmet Hasançebi ?BEST AİR? i satın aldı mı¿

Konkordato ilan eden FLY AİR Kurulu Başkanı Mehmet Hasançebi nin, Taciz skandalı ve pilotların toplu istifasıyla gündeme gelen Best Air i Satın Aldığı konuşuluyor.

FLY AİR sahibi ?Mehmet Hasançebi?nin BEST AİR i satın aldığı konuşuluyor.
Konkordato ilan eden FLY AİR Kurulu Başkanı Mehmet Hasançebi, Taciz skandalı ve pilotların toplu istifasıyla gündeme gelen Best Air i Satın aldığı haberi ile çalkanıyor.

BEST AIR ?e 60 gün uçuş yasağı verilmişti
Geçtiğimiz günlerde Best Air?in başta genel müdür olmak üzere değişik kademede görev yapan yöneticilerinin peş peşe istifa etmiş ve bu nedenle şirketin işletmecilik anlamında ciddi bir zaafa uğradığı biliniyordu.

BEST AİR deki bu gelişmelerin ardından Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ?havacılıkta uçuş güvenliğinden ödün vermesinin söz konusu olmadığını Best Air?deki bu gelişmelerin uçuş güvenliğini riske atabilecek bir noktaya geldiğinibu nedenle işletme ruhsatının askıya alındığını ifade etmişti.?

BEST AİR e verilen 60 günlük süre doluyor
Öte yandan BEST AİR e verilen 60 günlük sürenin dolmasına yakın bir zaman kala FLY AİR yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hasançebi?nin BEST AİR i satın aldığı bu bundan sonra BEST AİR i uçuracağı söyleniyor.

Konkordato ilanı üzerine alacaklılar beklemeye geçmişti.
TurizmHaberleri.COM haber sitesinde FLY AİR ile ilgili alacakları hakkında görüş bildiren Seyahat Acentaları ve FLY AİR de çalışan ancak çalışma ücretlerini alamayan yüzlerce personelin şimdi ne yapacaği konuşuluyor… FLY AİR Mahkeme kararı ile Konkordato ilan etmiş ve beklemeye almıştı.

2006-12-01
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL