Güncel

Erhan Çakay Nature & Peace Restaurant’a ortak oldu

Erhan Çakay Nature & Peace Restaurant’a ortak oldu

BW The President Hotel Genel Müdür Yardımcısı Erhan Çakay, 1 Ağustos 2008 tarihi itibariyle, BW The President Hotel?deki Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılıyor.

Doğa ve Barış Turizm Limited Şirketi?ne ortak olan Erhan Çakay, Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli Nature & Peace Restaurant?ın ortağı olarak mesleğe devam edecek.

Önümüzdeki dönemlerde yeni yatırım projeleriyle gündeme geleceğini belirten Erhan Çakay’a; yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Çakay’ın turizm sektörüne gönderdiği mesaj şöyle:

Değerli Meslektaşlarım ,

1999 yılından beri görev yaptıgım Best Western The President Hotel’ deki görevimden 01.08.2008 tarihi itibariyle, Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli Nature & Peace Restaurant (Doğa ve Barış Turizm Ltd. Şti.) isimli işletmeye ortak olmam sebebi ile ayrılıyorum.

Bugüne kadar göstermiş olduğunuz işbirliğiniz ve desteğinizden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılı iş ortaklığımızı yeni Genel Müdürümüz Sn. Ersin Durgun tarafından devam ettirilecektir ve değerli desteğinizi kendisi içinde süreceğine eminiz.

Sizlere BW The President Hotel’den hoşçakal derken, Nature & Peace Restaurant’tan merhaba diyorum. Yollarımızın tekrar kesişmesi dileğiyle…

Bana ulaşmak isteyenlerin aşağıdaki kontak bilgilerini kullanmaları konusunu bilgilerinize sunarım.

Sevgi ve Saygılarımla ,
Erhan ÇAKAY
Nature & Peace

Adres: İstiklal Cad. Büyükparmakkapı Sok. No: 21/23 Beyoğlu (Hayal Kahvesi yanı)
Tel: 0212 252 86 09 – 0212 252 86 95
erhancakay@istanbul.com

 

2008-07-30
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL