Güncel

GATAB Başkanı Üras’tan ATSO ziyareti

GATAB Başkanı Üras’tan ATSO ziyareti

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Başkanı Yusuf Üras, ATSO’nun Kemer Bölgesindeki eğitim çalışmalarını önemsediklerini söyledi.

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen’i makamında ziyaret ederek, ATSO’nun yeni hizmet binasına taşınması dolayısıyla “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Antalya’nın en büyük sivil toplum örgütü ATSO ile her zaman yakın temas içinde olduklarını belirten Üras, ATSO’nun yeni hizmet binasının, Antalya’ya yakıştığını söyledi. ATSO’nun Kemer bölgesindeki üyelerini çok önemsediğini de ifade eden Üras, “ATSO, son yıllarda özellikle Kemer bölgesinde eğitim çalışmalarına ağırlık verdi. Esnafın vizyonunun gelişmesi açısından bu eğitimleri çok önemsiyoruz ve devamını diliyoruz” dedi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen de, GATAB Başkanı Üras’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Kemer bölgesi, Antalya’nın ve Türkiye’nin gözbebeğidir. GATAB hizmetleri ile bu bölgede önemli bir görevi üstlenmektedir. Biz ATSO olarak bundan sonra da her zaman işbirliği içinde olacağız” diye konuştu. Özgen, ATSO’nun eğitim seminerlerinin esnaftan gelen talep doğrultusunda artarak devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

2008-11-03
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL