Güncel

Klassis, Dünyanın en güzellerini ağırlıyor

Klassis, Dünyanın en güzellerini ağırlıyor

Klassis Resort Hotel, 6 Aralık 2008 Cumartesi gecesi, “Best Model of the World’08” finaline ev sahipliği yapacak.

İstanbul’un ilk “Resort Hoteli” Klassis Resort Hotel, bu yıl 21.’si düzenlenen Best Model Of The World organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. 06 Aralık 2008 Cumartesi günü, aralarında Türkiye’nin de olduğu 100 ülkeden, bay ve bayan finalistin katılımıyla gerçekleştirilecek geceye, sanat camiasından ünlü isimler de renk katacak.

Bugüne kadar, moda ve sanat dünyasına bir çok başarılı isim kazandıran Best Model of the World yarışması, aralarında Türkiye’nin de olduğu 100 ülkeden bay ve bayan finalistin katılımıyla Klassis Resort Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Erkan Özerman organizasyonu ile bu yıl 21.’si düzenlenecek olan Best Model of the World 2008 finalinde, ülkelerinin en iyi bay ve bayan mankeni seçilen yarışmacılar, dünyanın bir numarası olmak için jüri karşısına çıkacak.

Birbirinden alımlı onlarca modelin, en iyi olmak için podyuma çıkacağı Klassis’teki final gecesi, bir çok sürpriz gösteriye sahne olurken, geceye katılacak ünlü sanatçılar da organizasyona ayrı bir renk katacak.

Daha önce de bir çok ulusal ve uluslar arası prestijli organizasyona ev sahipliği yapan Klassis Resort Hotel, Hamoğlu Holding Turizm Grubu bünyesinde bulunuyor. Misafirlerine İstanbul’un yanı başında dört mevsim tatil imkanı sunan Klassis Resort Hotel, Silivri sahilinde, Marmara Denizi’ne sıfır konumu, Yunan, Roma, Selçuk ve Osmanlı stillerinin sentezini içeren özgün mimarisi ile 1989 yılından bu yana hizmet veriyor.

 

2008-12-05
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL