Güncel

TURİZM GÖNÜLLÜLERİ EMITT’TE!

TURİZM GÖNÜLLÜLERİ EMITT’TE!

5 yıldan beri turizm sektörüne kesintisiz online bilgi ve iletişim sağlayan TURGÖN Platformu; Üyeleri ile EMITT Fuarı’nda 8. salon, 815 nolu stand’da buluşuyor.

Nilgün ATAR
nilgunatar@turizmhaberleri.com

Türkiye’nin önde gelen en ciddi interaktif turizm platformu olarak hergün yüzlerce iletiyi, binlerce üyesine ulaştıran Turizm Gönüllüleri Platformu (TURGÖN) standı; her yıl EMITT Fuarı’nda katılımcı firmaların ve ziyaretçilerin buluşma noktası oluyor.

3600 turizm profesyoneline online bilgi ve iletişim sağlayan, turizm sektörüne yönelik sorunların ve çözüm önerilerini paylaşarak sektöre yön veren TURGÖN, Türkiye’de aktif turizm İletişim platformu olarak örnek çalışmalar sergilemektedir.

TURGÖN platformu üyeleri; EMITT Fuarı’nda 8. salon, 815 nolu stand’da buluşacaklar.

TURGÖN kurucusu Aydın Yaylacıklılar, TÜSAD Tüm Seyahat Acentaları Derneği Başkanı olarak EMITT Fuarı süresince turizm profesyonelleri ile görüşmelerde bulunacak. Bu çerçevede yeni kurulan TÜSAD’ın geniş anlamda tanıtımı EMITT Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

Turizmhaberleri.com’un akademik Turizm Danışmanı ve Projeler Koordinatörü Volkan Altıntaş; EMITT Fuarı’nın ikinci gününden itibaren turizm sektörünün nabzını tutacak.

12 – 15 Şubat 2009 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT; Türkiye’den ve yurtdışından katılan turizm profesyonellerini 13.cü kez bir araya getiriyor.

 

2009-02-12
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL