Güncel

ATSO Meclisi’nin veda gecesinde dostluk vardı

ATSO Meclisi’nin veda gecesinde dostluk vardı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 2005-2009 dönemi Meclis Üyeleri, Sheraton Otel’de düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldi.

Geceye ATSO’nun “Onur Üyesi” Antalya İl Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan da katıldı. Geceye eşleriyle birlikte katılan işadamları, yaklaşan ATSO seçimleri öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Gecede bir konuşma yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen, “Birkaç gün içinde bu dönemimizi bitiriyoruz. Bazılarımız tekrar seçimlere katılacak, bazılarımız katılmayacak. Bazılarımız tekrar devam edecekler. Basında İstanbul’da Ankara’da Oda seçimlerindeki kavgaları okuyoruz. Biz ise son derece medeni ilişkiler içinde, dostça, centilmence, saygıyla bu süreci yaşıyoruz. Antalya İstanbul değil. Burada bir avuç kişiyiz. Bir defa hepimizin birbirimize karşı vefa borcu var. Ayrıca bundan sonra da her zaman yüz yüze geleceğiz. Her zaman çeşitli ortamlarda yine beraber olacağız. Bugüne kadar ufak tefek kırgınlıklarımız oldu. Ama kırıp dökmedik, kamplaşmadık, kutuplaşmadık. Çünkü bu görevler geçici görevlerdir. Kalıcı olan ise dostluklar, beraber yaptığımız çalışmalar, kurumumuz ve şehrimizdir. Bundan sonra da yine Odamıza yakışı tarzımızı koruyacağımıza inanıyorum. Türkiye’nin artık her yerde daha fazla sevgiye, saygıya, birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Türkiye gerginlikten kavgadan yorgun düşüyor. Bizler işadamları olarak bu konuda bir nebze örnek olursak, ülkemize en büyük hizmeti yapmış oluruz. Ama işadamları olarak biz de kavga edersek, o zaman kimseye söyleyecek sözümüz kalmaz. Antalya’nın birlik ve beraberliğe çok ihtiyacı var. Odamız için Antalya için hayırlısı ne ise o olsun. Bu duygular içinde bütün bu beraberliğiniz için, fedakarlığınız için, destekleriniz için tekrar şükranlarımı sunuyorum. Hepinize ailenizle birlikte sağlık mutluluk diliyorum” dedi.Törende ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen, ATSO Başkanı Yardımcıları Çetin Osman Budak ve Davut Çetin, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mustafa İssi, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Selçuk, Ali Rıza Akıncı, Mustafa Karaman, Adnan Vucudi Özen, Güray Parlak, Kerim Çavuşoğlu, ATSO Meclis Başkanı Salim Güllüpınar, Meclis Başkan Yardımcıları Süleyman Atılgan ve Seyfettin Serttaş tarafından ATSO Meclis ve Disiplin Kurulu üyelerine, bir dönem boyunca çalışmaları nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen ve ATSO Meclis Başkanı Salim Güllüpınar da, ATSO’nun “Onur Üyesi” Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan’a destekleri nedeniyle bir teşekkür plaketi verdi.

Oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşen gecede, ATSO Meclis Üyeleri, Sanatçı Didar’ın şarkılarıyla eğlendi.

 

2009-02-22
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL