Güncel

ATSO seçimlerinde yeni bir açılım

ATSO seçimlerinde yeni bir açılım

Point Turizm Ltd.Şti Genel Müdürü Ayhan Boylu ekibi ile 28 Subat 2009’da yapılacak Antalya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine giriyor.

Volkan Altıntaş-
volkanaltintas@turizmhaberleri.com

28 Subat 2009’ta Antalya ’da Antalya Ticaret ve Sanayi Odasi secimleri yapılıyor.

Seyahat Acentaları olarak 49.grupta yer alacaklarını belirten Ayhan Boylu Antalya’da seyahat acentalarının yeni ve farklı bir açılıma ihtiyaç duyduklarını gördüklerini belirtiyor. Bu süreçte yaşanan sıkıntıların farkında olduklarını ve ekip olarak Antalya’da seyahat acentalarının sesi olacaklarını açıklıyor. Bu seçimde önemli bir desteğin arkalarında olduğunu bilmelerinin, sorumluluklarını bir kat daha arttırdığının bilincine olduklarını da ifade ediyor.

Ayhan Boylu Antalyalı seyahat acentalarına da seslenerek yetki belgelerinin Antalya Ticaret Odasından alınabileceğini, oy kullanacak olan acentacı dostların Cumartesi günü de yetki belgesi alabileceklerini ancak yoğunluk yaşanabileceği düşünülerek erken alınması gerektiğini de vurguluyor.

Oy kullanmak için Ticaret ve Sanayi Odasından şirket yetkilisinin, yetki belgesini alması gerekmektiğini aktaran Ayhan Boylu,Ticaret odasındaki sirkülerde şirketi temsile yetkili kişilerin oy kullanabileceğini söylüyor.

 

2009-02-25
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL