Güncel

Başkan Akaydın ilk nikahını kıydı

Başkan Akaydın ilk nikahını kıydı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, ilk nikahını üniversiteden sınıf arkadaşı olan Operatör Dr. Ergin Kalkan’ın oğlu Özhan Kalkan ile Derya Budaklı’nın düğün törenlerinde kıydı.

Başkan Akaydın törene eşi Dr. Günseli Akaydın ile birlikte katıldı. Lara Barut Otel’de gerçekleştirilen ve kalabalık bir davetli topluluğunun yer aldığı salona alkışlar arasında giren Başkan Akaydın, ilk kez cüppesini giyerek nikah kıymanın mutluluğunu yaşadı.

Atatürk Devlet Hastanesi’nde diyetisyen olan gelin Derya Budaklı ile Barut Otel Satış Sorumlusu Özhan Kalkan’a mutluluklar dileyen Akaydın, “Benim için çok özel bir akşam. Hayatımın ilk nikahını kıyıyorum. Sevgili Derya ile Özhan’ın ömür boyu yüzü gülsün. Birbirinizi sevin, sayın. Kederli günlerinizde de, mutlu günlerinizde de birlikte olun. Çocuklarınızla birlikte çok güzel bir hayat diliyorum” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, imzalar atıldıktan sonra “Evin iki ortağı var. Ancak evin direği kadındır” diyerek evlilik cüzdanını gelin Derya Budaklı’ya teslim etti. Başkan Mustafa Akaydın ve eşi Dr. Günseli Akaydın, düğün törenine katılarak genç çifti ve ailelerini bu mutlu günde yalnız bırakmadı.

 

2009-04-06
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL