Güncel

İş insanları Emirates dedi

İş insanları Emirates dedi

Dubai merkezli uluslararası havayolu şirketi EMIRATES, Orta Doğu Business Traveller Ödülleri’nde dört ödülün sahibi oldu.

Dünya genelinde 400’ün üzerinde yöneticinin katılımıyla Jumeirah Emirates Towers’da gerçekleşen gecede EMIRATES’in mükemmel hizmetleri Business Traveller Middle East okuyucuları tarafından dört ödüle layık görüldü.

Havayolu En İyi Havayolu, Bölgenin En İyi Havayolu ve En İyi First Class kategorilerinde, Skywards ise En İyi Sık Uçuş Programı ödüllerine layık görüldü.
Havayolu bu yıl 17 yeni Airbus A380 ve Boeing 777 tipi uçağı filosuna katacak. EMIRATES genişleyen filosuyla yeni destinasyonlar ve varolan uçuş noktalarını destekleyerek yolcularına daha fazla seyahat seçeneği sunmaya devam edecek.

Ayrıca EMIRATES’in şu an filosunda bulunan uçaklar da 600 milyon dolarlık yenileme programı kapsamında, havayolunun yeni uçaklarıyla seyahat ederek bu deneyimi yaşayan yolcuların beklentilerine cevap verebilmek için elden geçirilecek. Böylece havayolunun filosunda bulunan tüm uçaklar yolculara aynı kalitede servis ve konfor ile hizmet vermeye devam edecek.

FIFA Dünya Kupası’nın resmi ortağı EMIRATES 1Ekim 2009’dan itibaren Durban uçuşlarına başlıyor ve havayolunun yolcuları dünya kupasının yapılacağı Güney Afrika’da Johannesburg ve Cape Town da dahil olmak üzere üç ayrı noktaya seyahat etme seçeneğine sahip oluyor.

Bu yıl havayolunun bir diğer yeni uçuş noktası ise Luanda olacak. EMIRATES 2 Ağustos 2009’dan itibaren Angola’nın en büyük şehri ve başkenti ve aynı zamanda turizm ve ticaret limanı Luanda’ya uçmaya başlıyor.

Tümü geniş gövdeli 134 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip olan EMIRATES, dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alıyor. Toplam 60 ülkede 100 noktaya uçan EMIRATES Havayolları, İstanbul – Dubai arasında haftada 11 kere Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor.

 

2009-05-25
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL