Güncel

ANTİKAD’dan KKTC’ye bir dizi ziyaret

ANTİKAD’dan KKTC’ye bir dizi ziyaret

Antalya İş Kadınları Derneği ANTİKAD Yönetim Kurulu ve üyeleri;KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ı makamında ziyaret etti.

Antikad Yönetim Kurulu ve Üyeleri düzenledikleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ziyareti programnda karşılıklı ekonomik yatırımları değerlendirdi. Program kapsamında KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali TALAT Antalya İş Kadınları Derneği’ni makamında kabul etti.

EKONOMİK VE KÜLTÜREL ÇALIŞMALAR HIZLANACAK!
Cumhurbaşkanı ile yapılan görüşmede Dernek Başkanı Sevinç EYİLİK Antikad’ın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kuzey Kıbrıs ile Türkiye’nin karşılıklı gerçekleştirdikleri ekonomik ve kültürel çalışmalara katkıda bulunmak istediklerini belirten EYİLİK, Antikad’ın gerçekleştireceği çalışmalarla köprü vazifesi yapabileceklerini ifade etti. Derneği tanımaktan ve yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Cumhurbaşkanı Mehmet ALİ TALAT ortak çalışmalara destek vereceklerini belirtti.

ANTİKAD VE KKTO İŞBİRLİĞİ!
ANTİKAD üyeleri ayrıca Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası ve Sanayi Odası Başkanları ile biraraya geldiler.
Türkiyeli iş insanları ile Kuzey Kıbrıs’taki İş insanlarını ortaklığa çağıran KKTO yönetimi ve Antikad, bu ortaklığın olası bir çözümde Güney Kıbrıs ve Avrupa Birliği ülkelerine açılımda önemli olduğuna dikkat çekti. Antikad ın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini ve yeni açılımlara destek olacağını belirten KKTO yönetimi karşılıklı ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

ANTİKAD ve KUZEY KIBRIS İŞ KADINLARI İLE SEMPOZYUMLAR DÜZENLENECEK!
Kuzey Kıbrıs İş kadınları Derneği ile biraraya gelen ANTİKAD Üyeleri, Antalya da ve Kuzey Kıbrıs’ta düzenleyecekleri sempozyumlarla iş dünyasını biraraya getirme kararı aldı.

Antikad Başkanı Sevinç EYİLİK bu önemli ziyaret programında katkılarından dolayı Jasmine Court Hotel’e teşekkür etti.

 

2009-06-05
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL