Güncel

Vali Yüksel’den Antalyaspor’a tam destek!

Vali Yüksel’den Antalyaspor’a tam destek!

Antalya Valisi Alâaddin Yüksel, Türkiye Futbol Ligleri sezonunnun başlaması nedeniyle yayınladığı mesajda,” şimdi Antalyaspor sevgisiyle şehrimizi bayraklandırmanın tam zamanı” dedi.

Antalya Valisi Alâaddin Yüksel, 2009-2010 sezonu Türkiye Futbol Liglerinin başlaması nedeniyle yayınladığı mesajda “Antalyaspor’un Süper Lig’de bulunması hiç kuşku yoktur ki Türk futbolu için fevkalade önemlidir. Ve inanıyorum ki Antalyaspor bu yılda süper lige heyecan, tribünlere renk ve Türk futboluna da kalite getirmeye devam edecektir. Bu nedenle, şimdi tüm Antalyalıların yapması gereken şey, gerekçesi ne olursa olsun önceki hesaplarını, kaygılarını ve de kırgınlıklarını geride bırakarak tek vücut olarak artık Antalyaspor’un yanında yer almalarıdır. Bu bağlamda özellikle Antalyaspor taraftarlarının da takımlarına tüm yıl boyunca sporun güzelliği ve kuralları içerisinde dostluk, kardeşlik, sevgi ve saygıyla destek vermelerini bekliyorum” dedi.

Vali Yüksel mesajında devamla; “Antalyaspor’un; ortak akılda ve heyecanlarda buluştuğumuz ve gurur kaynağımız olduğu hususu hiçbir şekilde akıllardan çıkarılmaması gerektiğini” belirterek “Antalyalıların eksilmeyen ilgi ve destekleriyle Antalyaspor’un 2009-2010 sezonunda umutlarımızı mutlaka gerçeğe dönüştürerek Antalyalılara Süper ligde büyük coşkuları yaşatacağına yürekten inanıyorum” dedi.

“Antalyaspor’un sporda yol haritası bellidir ve sporda en büyük kupanın fair-play kupası olduğunu da iyi bilmektedir” açıklamasında bulunan Vali Yüksel; “Şimdi Antalyasporu, sporun güzelliği içersinde alkışlamanın ve şehrimizi bayraklandırmanın tam zamanı olduğunu” vurgulayarak “Bu duygu ve düşüncelerle Antalyaspor heyecanında buluşanlara, idari ve teknik kadrolarda görev ve sorumluluk alanlara ve gönülleri yüksek spor sevgisiyle dolu Antalyaspor Taraftarlarına 2009-2010 sezonunda başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

 

2009-08-06
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL