Güncel

İstanbul Boat Show 21 Ekim’de başlıyor

İstanbul Boat Show 21 Ekim’de başlıyor

NTSR Fuarcılık tarafından bu sene 28.’si gerçekleştirilecek İstanbul Boat Show, 21-26 Ekim tarihleri arasında MARINTURK İstanbul City Port’ta denizseverlerle buluşuyor.

NTSR Fuarcılık tarafından bu sene 28. kez düzenlenecek olan İstanbul Boat Show, 21-26 Ekim tarihleri arasında, Türkiyenin en yeni yat limanlarından biri olan MARINTURK İstanbul City Port’ta hem karada hem denizde gerçekleştiriliyor.

Ekim ayında gerçekleştirilecek fuarın katılımcılarına sunduğu düşük katılım maliyeti ve mega yat boyunda teknelerin sergilenebiliyor olması yatçılık sektörü tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Bu yıl İstanbul Boat Show ziyaretçileri; Tuzla, Antalya Serbest Bölge ve Bodrum İçmeler gibi uluslararası arenada megayat devleriyle yarışan Türk tekne imalatçılarını da fuarda dev boyutlardaki tekneleriyle görme fırsatı bulabileceklerdir.

Jeanneau ve Beneteau’dan Rekor Katılım
İstanbul Boat Show’un denize taşınması ile fuar katılım maliyetlerinin kara fuarlarına oranla çok daha uygun hale gelmesi ve fuar kurulum sürecinin basite indirgenmesi; katılımcıların adet olarak daha çok sayıda tekne sergileyebilme fırsatını da beraberinde getirdi.

Sektörün lider markalarından olan Jeanneau ve Beneteau; yelkenli, motoryat ve katamaran olmak üzere 18’er tekneden oluşan neredeyse tüm ürün yelpazesini İstanbul Boat Show’ da sergilemeye hazırlanıyor.

İstanbul Boat Show’da Son Model Tekneler Defileye Çıkacak…

İstanbul Boat Show, ziyaretçilerinin gözlerini sahneden ayıramayacağı bir defileye ev sahipliği yapacak ve Boat Show konseptine uygun olarak defilede göz alıcı tekne modelleri sahne alacaktır. Seçkin ziyaretçilerin katılımının gerçekleşeceği bir kokteyl ile başlayıp, ışık gösterileri eşliğinde tekne tanıtımları ve geçit törenlerinin düzenleneceği defilede, profesyonel bir sunucu tarafından tanıtılacak tekneler; oluşturulacak profesyonel jüri tarafından değerlendirilecek ve yılın teknesi seçilecektir. Tekne defilesinin Türkiye’ de bir ilk oluşu şimdiden İstanbul Boat Show katılımcıları arasında tatlı bir rekabeti de beraberinde getirmiştir.

 

2009-10-12
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL