Güncel

İstanbul-Tokat uçuşlarına bir bacak daha eklendi

İstanbul-Tokat uçuşlarına bir bacak daha eklendi

Borajet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Tokat’a yaptığı direkt seferleri Ankara aktarmalı olarak yeniden düzenledi.

Türkiye’yi bölgesel havacılıkla tanıştırmak amacıyla sektöre giren Borajet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Tokat’a yaptığı direkt seferleri Ankara aktarmalı olarak yeniden düzenledi.

Uçuşlarına 8 Mayıs 2010 tarihinde başlayan Borajet, İstanbul-Tokat arasında düzenlediği seferlerine bir bacak daha ekledi. Şirket, haftanın 7 günü ATR 72-500 tipi yolcu uçağı ile İstanbul-Tokat arası karşılıklı yaptığı seferlere Ankara aktarmasını dahil etti. Borajet’ten edinilen bilgilere göre; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 07.00’de kalkan uçağın Ankara Esenboğa Havaalanı’na saat 07.55 indiği, uçağın yolcularını alarak 08.25 Tokat’a sefer yaptığı öğrenildi. Tokat’tan ise uçağın saat 10.10’da kalkarak 11.00’de Ankara’ya indiği, Ankara’dan da saat 11.30 İstanbul’a sefer düzenlediği belirtildi. Öte yandan, şirketin doluluk oranlarında hafta içi yüzde 50, haftasonu da yüzde 70’lere ulaştığı ifade edildi.

 

2010-05-31
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL