Güncel

İşte Boğaz’ın incisi Sarıyer’in en güzel sokağı

İşte Boğaz’ın incisi Sarıyer’in en güzel sokağı

Sarıyer Kent Konseyi Kadın Meclisi Çevre Grubu üyeleri, örnek bir yarışma düzenlediler ve 25 sokak arasından en güzel sokağı seçtiler..

Sarıyer Kent Konseyi Kadın Meclisi Çevre Grubu, ilçedeki sokaklar arasında yaptığı yarışma ve oylama sonucunda Büyükdere’deki Küçük Bozhane Sokağı 2010 yılının en güzel sokağı seçti.

Sokakta mini bir etkinlik düzenleyen Sarıyer Kent Konseyi Kadın Meclisi Çevre Grubu üyeleri, 25 sokak arasında yaptıkları seçimde, sokağın çevre düzenlemesi, temizliği ve bakımlı ve yeşil olması gibi kriterleri dikkate aldıklarını ve oylama sonucunda Küçük Bozhane Sokağı seçtiklerini belirttiler.

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Recep Yel ile Meclis Başkan Vekili Adnan Ayber, “2010 Yılının En Güzel Sokağı” yazılı plaketi sokak sakinleriyle birlikte sokağın girişine çakarak, özenli, temiz ve örnek bir sokak oluşturdukları için sokak sakinlerine teşekkür ettiler.

Etkinliğe, Sarıyer Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Feridun Topçu, Büyükdere Muhtarı Nahide Gül Bayrak, Kent Konseyi üyeleri ile çok sayıda vatandaş da katıldı.

 

2010-06-19
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL