Güncel

Finansbank’tan doktorlara tatil hediyeli kart

Finansbank’tan doktorlara tatil hediyeli kart

Finansbank, Rixos’ta tatil hediyeli kartıyla doktorları hedefledi

FİNANSBANK, doktorların finansal ve kişisel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek amacıyla ClubFinans Doctors adıyla yeni bir programı hayata geçirdi.

Doktorlara finansal çözümlerin yanı sıra seyahat, tatil, eğlence, alışveriş gibi birçok konuda özel avantaj, fırsat ve indirimler sunan ClubFinans Doctors’ın lansman toplantısı, Anadolu’da tıbbın beşiği olan Edirne Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Finansbank Perakende Bankacılık Pazarlama Koordinatörü Erkin Aydın, her zaman müşterilerine ’dilediklerini sağlayan, daha iyi bir banka’ olabilmek için çalıştıklarını söyledi.

Aydın, Türkiye’de halen aktif olarak görev yapan 120 bini aşkın doktorun yaklaşık yarısını, 3 yıl içinde ClubFinans Doctors üyesi yapmayı hedeflediklerini açıkladı.

Kişiye özel asistan hizmeti
FİNANSBANK Bireysel Segmentler Yönetimi Grup Yöneticisi Onur Özkan ise ClubFinans Doctors’ın sunduğu avantajlar hakkında şunları söyledi: ’

ClubFinans Doctors, doktorlarımız için her şeyi önceden düşünüyor. ClubFinans Doctors üyeleri, Finansbank Çağrı Merkezi’ni aradıklarında ise her zaman aynı asistan tarafından karşılanıyor olacaklar. Ayrıca ClubFinans Doctors dünyasına ilk adımlarını attıklarında, Vakko tarafından doktorlarımız için özel olarak tasarlanmış kravat ve fular hediyelerini kendilerine sunuyoruz. Güzel bir tatil en çok Doktorların hakkı, biz de bu yüzden doktorlarımıza Rixos otellerinde bir misafirleri ile birlikte harika 1 gece 2 gün tatil hediye ediyoruz.’

Mesleki sigorta yüzde  10 daha ucuz
ClubFinans Doctors’ın diğer avantajları da şöyle:

l Seçkin mekanlarda yüzde 40’a varan indirimler
l Özel indirimli Digiturk paketleri
l Ücretsiz ya da yüzde 75 indirimli dergi aboneliği
l Adrese teslim ücretsiz kuru temizleme hizmeti
l Bedava TUS kredisi l Müşteri İlişkileri Yöneticisi’nden özel hizmet
l Özel Call Center Hizmet asistanı
l 1 pay Altın Borsa Yatırım Fonu
l Mesleki Sorumluluk Sigortası’nda yüzde 10 indirim

 

2010-08-05
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL