Güncel

İÜ Bahar Şenliği, Athena Konseri ile Başladı

İÜ Bahar Şenliği, Athena Konseri ile Başladı

İÜ Öğrenci Kültür Merkezi ve öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenen; İÜ Bahar Şenliği 2012, 8 Mayıs 2012 Salı günü etkinliklerle başladı. Şenliğe Athena konseri damgasını vurdu..

İÜ Avcılar Yerleşkesi’nde organize edilen şenliğin ilk gününde öğrenciler, Athena konseri ile eğlendi, sınav öncesi stres attı.
İÜ Bahar Şenliği 2012 ilk günü tiyatro oyunu, dans gösterileri, müzik dinletileri, bisiklet yarışı etkinlikleri gerçekleştirildi, resim-heykel sergisi açıldı. Öğrenciler, akşam saatlerinde DJ Erkan Şen eşliğinde eğlendi.

Açılış kutlaması için yapılan havai fişek gösterisinin ardından, saat 21’de Athena sahne aldı. Hareketli şarkıları ve renkli sahne şovuyla muhteşem bir konser veren Athena’yı yaklaşık 45.000 kişi dinledi. İÜ Menza’nın arka alandaki parkı dolduran öğrenciler, saat 23.00’a kadar müziğin tadını çıkardı.

Her yıl olduğu İÜ Bahar Şenliği 2012 yine dop dolu. İÜ Bahar Şenliği 2012 kapsamında, 9 Mayıs’ta Ogün Sanlısoy ve Mustafa Ceceli; 10 Mayıs’ta Kolpa ve Atiye; 11 Mayıs’ta Akçay Karaazmak ve Kubat; 12 Mayıs’ta Kırmızı, Aydilge ve Duman sahne alacak.

 

2012-05-09
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL