Güncel

PRENS GROUP ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ..

PRENS GROUP ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ..

Otel satın almaları ve yatırımları ile 2012 turizm sezonuna hızlı bir giriş yapan Prens Group, 7 adet 2012 model Mercedes-Benz Tourismo ile araç filosunu güçlendirdi.

Bünyesinde bulunan PRNS Taşımacılık şirketinde kullanılmak üzere daha önce filosuna kattığı 3 adet 2012 model Mercedes-Benz Tourismo’ya ek olarak 7 adet 2012 model Mercedes-Benz Tourismo’yu daha İstanbul’da gerçekleşen teslim töreni ile bünyesine katan Prens Group filo sayısını 87’ye çıkardı.

Taşıdığı yolcu sayısı her yıl daha da artan ve turizme yönelik operasyonel faaliyetlerini hızla devam ettiren Prens Group, turizm taşımacılığında kullanılmak üzere filoya kattığı Mercedes-Benz Tourismo otobüsleri ile yolcu konforunu ve güvenirliliğini en üst seviyeye çıkartmak istediğini belirtti.

Turizm hayatına 2003 yılında başlayan PRENS GROUP bünyesinde; Brisco Travel (ex. Lagina Travel), On Travel, Evelina Travel, GO Adventure, KOLAVIA Airlines, Porto Azzurro Hotels Delta, Corinthia Club Hotel Tekirova, PRNS Taşımacılık, Prens Güvenlik, PRS Otelcilik İnşaat, Sespack Ambalaj, Mayra Marketing, Awaros Fitness Club ve Giyat Tekstil şirketlerini barındırıyor.

 

2012-05-20
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL