Güncel

Millennium Golf, Estonya pazarında…

Millennium Golf, Estonya pazarında…

Antalya bölgesine dokuz farklı ülkeden golf sporcusu getiren Millennium Golf, şimdi de Estonya pazarına yöneldi.

Millennium Golf, 25-28 Temmuz tarihlerinde Tallinn’de düzenlenecek golf turnuvasının isim sponsoru oldu. Böylece söz konusu etkinlik “Uluslararası Millenium Golf & Baltic Breaks Golf Turnuvası” adıyla düzenlenecek.

Millennium Golf Koordinatörü Öner Uygun, farklı pazarlar yaratma çabalarının semeresini almaya başladıklarını belirterek, “Bugüne kadar birçok faaliyetle golf turizminde adımızı duyurduk. Farklı pazarlar yaratma çabalarımıza ara vermeden devam ettik. İsim sponsoru olduğumuz ve Uluslararası Millenium Golf & Baltic Breaks Golf Turnuvası adıyla düzenlenecek olan etkinliğin konaklaması Swiss Otel Tallinn’de gerçekleşecek” diyor.

Söz konusu sponsorluk sayesinde Estonya pazarında da şirketinin adını etkin bir şekilde duyurmayı hedeflediğini belirten Uygun şu açıklamalarda bulundu:

“Bu Turnuva ile bölgemiz adına ciddi bir tanıtım ve pazarlama imkanı bulacağımıza inanıyorum. Estonya’da 9 golf sahası ve 2 bin 500’ü aşkın aktif golf oyuncusu var. Yaptığımız çalışmalardan dolayı, Estonya pazarından ilk talepleri almaya başladık. Sürekli yenilenen hizmet anlayışımızla, diğer pazarlarda yakaladığımız başarıya Estonya’yı da eklemeyi hedefliyoruz.”dedi.

ULUSLARARASI MILLENNIUM GOLF & BALTIC BREAKS GOLF TURNUVASI :

2012 Uluslararası Golf Turnuvası amatörler arasında 25-28 Temmuz 2012 tarihinde, Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Estonya’nın Talinn kentinde gerçekleştiriliyor. Estonia ve Ortaçağ mimarisinin varolduğu ender Avrupa şehirlerinde Tallin’deki eski şehirde insan yerleşimlerinin tarihi 3500 yıl öncesine kadar gidiyor. Şehir ilk olarak ünlü Arap coğrafyacı Al İdrisi tarafından haritalandı.

Eski şehrin kale duvarlarının içinde dar caddeler, Ortaçağ kiliseleri ve çarpıcı Rönesans katedralinin yanı sıra şık butikler, hediyelik eşya dükkanları, kafe ve restoranlar bulunuyor. Özgürlüğünü 1991’de kazanan Estonya, Avrupa Birliği’ne Mayıs 2004’te katılarak yeni bir sayfa açtı.

 

2012-07-12
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL