Güncel

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ’NE SKALİTE ÖDÜLÜ…

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ’NE SKALİTE ÖDÜLÜ…

AÜ Turizm Fakültesi, Skalite 2012- Turizmde Kalite Ödülleri Eğitim Dalında Birinci Oldu

Ülkemizde sadece 2 üniversitede olan Dünya Turizm Örgütü TedQual Belgesi’ne ve Türk Standartları Enstitüsü’nden Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’ne bir ödülde Skal İnternational İstanbul’dan geldi.

Skal International İstanbul’un bu yıl 15’incisini düzenlediği ve “Türkiye’nin Turizm Oscarları” olarak kabul edilen “Skalite 2012- Turizmde Kalite Ödülleri” kapsamında Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi “Eğitim Dalında” Birinci seçildi.

Skalite 2012 – Turizmde Kalite Ödülleri, 13 Aralık 2012 gecesi İstanbul Hilton Convention Center’da düzenlenen görkemli törenle, 22 kategoride sahiplerini buldu. Turizm Fakültesi adına birincilik ödülünü, Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Akın Aksu aldı.

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin, turizm eğitimi konusunda bir marka haline geldiğini söyleyen Prof. Dr. Aksu, “Aldığımız ödüller bizi gururlandırdığı kadar umutlandırıyor da. Her geçen gün bu ödüllerin artacağından eminim. Öğretim elemanlarımızın titiz çalışması, öğrencilerimizin azmi yeni ödülleri bize kazandıracaktır.” dedi.

 

2012-12-18
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL