Güncel

PROF.DR.TUNCAY NEYİŞÇİ, TURİZMHABERLERİ.COM’DA….

PROF.DR.TUNCAY NEYİŞÇİ, TURİZMHABERLERİ.COM’DA….

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr Tuncay Neyişçi; bir süredir ara verdiği yazılarına 2013 itibariyle turizmhaberleri.com’daki köşesinden devam edeceğini söyledi.

TURİZMHABERLERİ.COM/ ANTALYA

Türk turizmi üzerine yaptığı çarpıcı açıklamaları ve yazılarıyla gündeme gelen Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Tuncay Neyişçi; 2007 yılından itibaren turizmhaberleri.com künyesinde ve yazarları arasında yer alıyor.

Tüm yazıları büyük bir ilgi ile okunan Prof.Dr. Neyişçi; turizme yönelik sorunları son derece cesur ve hatta sert bir dille gündeme getiriyor olması ile tanınıyor. Özellikle Herşey Dahil Başkenti Antalya’nın turizmdeki konumu üzerine sıklıkla tekrarladığı eleştirileri bulunuyor.

SADECE TURİZMHABERLERİ.COM’ DA
Prof.Dr.Neyişçi ile köşe yazıları konusunda görüştüklerini belirten turizmhaberleri.com editörü Nilgün ATAR; ”ülkemizin değerli akademisyenlerinden Prof. Dr. Neyişçi ile dostluğumuz ve işbirliğimiz uzun yıllara dayanıyor. 2013 yılında köşe yazıları ile sadece turizmhaberleri.com’da yazmaya başlayacağını okurlarımıza müjdemekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.” dedi.

 

2013-01-01
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL