Güncel

ANFAŞ HOTEL EQUİPMENT FUARI’NA YABANCI SATINALMA HEYETLERİNDEN BÜYÜK İLGİ VAR..

ANFAŞ HOTEL EQUİPMENT FUARI’NA YABANCI SATINALMA HEYETLERİNDEN BÜYÜK İLGİ VAR..

24. Anfaş Hotel Equipment “Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı”nda geri sayım başladı…Mısır, İran, Makedonya ve 26 ülkeden oteller fuarda satınalma yapacaklar

24. Anfaş Hotel Equipment “Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı” 23 – 26 Ocak 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center da 350 firma ve 2500’ün üzerinde markayla ziyarete açılıyor. Yurtiçi ve yurtdışından 35.000’in üzerinde ziyaretçi beklenen fuara bu sene ilgi çok büyük…

TC Ekonomi Bakanlığı, İhracat Genel Müdürlüğü Almanya, Azerbaycan, BAE, Hırvatistan , İran , İspanya, İtalya, KKTC, Romanya, Rusya, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’dan satınalma heyeti düzenliyor.

ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı yetkilileri yabancı satınalma heyetleri ile ilgili şu açıklamalarda bulundular:

Makedonya Ticaret ve Sanayi Odası otel yöneticilerinden oluşan bir heyetle Anfaş Hotel Equipment Fuarını ziyaret edecek bir diğer ülke Hotel Equipment Fuarı’nın Makedonyalı otel yöneticileri tarafından büyük ilgi gördüğünü söyleyen Ticaret ve Sanayi Odası Koordinatörü Stojanoska alım heyetine katılmak için başvuruda bulunanların sayısının her geçen gün daha da arttığını söyledi. Hotel GRANIT , Hotel KAPRI, Hotel NAR Gevgelija ,Aurora Resort, Hoteli Metropol-Ohrid , hotel Aleksandar Palace) Makedonya Heyeti ile satınlama yapmaya gelecek otellerden sadece bir kaçı.

Mısır Rehana Hotel’s Resorts’un yeni açacak olduğu 600 oda ve 9 restoranlı Aquapark Hotelinin A ‘dan Z ye tüm tefrişatını karşılamak için Anfaş Hotel Equipment Fuarını tercih etmiş olması ise fuar katılımcılarının yüzünü güldürecek bir diğer unsur.

İran’ın Fuarın Yıldızı olduğunu belirten Anfaş yetkilileri konu ile ilgili şu bilgileri verdi:

“İran’ın en büyük hotel zincirinin müdürleri Hotel Equipment fuarını ziyaret edeceklerini bildirdiler. İran’ın çeşitli bölgelerinde toplam 22 adet Hoteli bulunan Parsian Int’I Hotels Company üst düzey yöneticileri grubun yönetim direktörü Mr. Ali Dastjer başkanlığında otellerine satınlama bağlantısı kurmak üzere Anfaş Hotel Equipment Fuarını ziyaret edecekler.

İran’dan Pars Hotel Grubu CEO danışmanı ve Arya Hotel Grubu CEO su Aslanzadeh Bey fuarımıza VIP olarak katılacağını bildiren diğer yöneticiler arasında.

İran’dan 40 Hotel’in tesislerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak ve satın alma yapmak üzere Anfaş HotelEquipment Fuarını ziyaretleri kesinleşti. Amerika, Almanya, Pakistan, Lübnan, Fransa, Kazakistan, Beyrut ve Azerbaycan Zincir Otel yetkilileriyle fuar ziyareti kesinleşen diğer ülkeler.
Ayrıca Katar ve Hindistanda mutfak ekipmanları ve konaklama sektörüne yönelik malzemeler alanında faaliyet gösteren firmalar Türkiye’den kendilerine partner bulmak üzere fuarı ziyaret edecekler.

 

2013-01-11
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL