Güncel

TÜRSAB THY Toplantısında neler konuşuldu.?

TÜRSAB  THY Toplantısında neler konuşuldu.?

TÜRSAB ve THY üst düzey yetkilileri 22.3.2013 tarihinde THY Genel Müdürlüğünde toplandı. İşte toplantıda alınan kararlar…

TÜRSAB resmi web sitesinde; iç ve dış hat teşvik uygulamaları, iç hat hizmet bedelleri, THY’nin kendi sistemindeki taksitli iç ve dış hat bilet satış uygulamalarının acentelere açılması konusunda alınan kararlarla ilgili duyuru şöyle:

Birliğimiz ile THY A.O. üst düzey yetkilileri arasında 22.03.2013 Cuma sabahı THY Genel Müdürlük binasında kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

THY. A.O.’nın ev sahipliğinde yapılan toplantıya Ortaklığı temsilen; Genel Müdür Temel Kotil, Genel Müdür Yardımcısı (Pazarlama ve Satış) Faruk Çizmecioğlu, Yurtiçi Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat ve Acentalar Müdürü Okan Öksüz katılırken, Birliğimizi temsilen; Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Ertuğrul Karaoğlu ile Muammer Güner, TÜRSAB IATA Komitesi Üyeleri Moris Kohen Kasar, Tarık Sökmenoğlu, Ahmet Kozikoğlu, İbrahim Koyunoğlu ve Erhan Seven hazır bulunmuşlardır.

Son derece olumlu gelişmelerin yaşandığı toplantıdaki görüşmeler doğrultusunda, önümüzdeki günlerde THY tarafından açıklanacağı netleşen hususlar aşağıya aktarılmıştır.

1) İç hatlarda teşvik uygulamasının Nisan ayında açıklanması,

2) İç hat hizmet bedellerinin bilet ücretlerine göre kademeli olarak yükseltilmesine ve miktarlarının THY tarafından belirlenmesi,

3) Çalışmaları sürdürülen, 2013 yılı dış hat teşvik uygulamalarına ilişkin açıklamanın Nisan ayında yapılması,

4) THY’nın, kendi sisteminde yaptığı taksitli iç ve dış hat bilet satışı uygulamalarının acentalara da açılması,

İlgili üyelerimize önemle duyurulur.

 

2013-03-23
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL