Güncel

www.antalyadestination.com Rusça yayında

www.antalyadestination.com Rusça yayında

Antalya MITT ve İntour Moskova Fuarlarına katılan Antalya Tanıtım A.Ş.’nin web sitesi www.antalyadestination.com Rusça yayına da başladı.

Antalya Tanıtım A.Ş. ve ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Moskova Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (MITT) ve Intour Moskova Fuarları’nda Antalya’nın çok güçlü bir şekilde yerini aldığını söyledi.

85 ülkeden 1800 firmanın katıldığı, bu yıl 80 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen MITT’de Antalya Tanıtım A.Ş.’nin, Antalya ve EXPO 2016 stantlarıyla tüm Antalya destinasyonlarını tek çatı altında tanıttığına dikkat çeken Budak, ATSO Başkan Yardımcıları Güray Parlak ve Adnan Vücudi Özen ile Sayman Üye Levent Yiğiter ve Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Sayın’ın fuarlarda dünya turizm profesyonelleriyle çeşitli temaslarda bulunduğunu kaydetti.

Web sitesi Rusça yayında
Geçtiğimiz aylarda Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından hazırlanan ve Türkçe, İngilizce, Almanca dillerinde hizmet vererek büyük beğeni toplayan www.antalyadestination.com web sitesi Intour Moskova ve MITT Moskova turizm fuarlarından önce Rusça yayına da başladı.

Moskova’da lansmanı yapılan sitenin büyük ilgi çektiğini belirten Başkan Budak, “Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak hizmet veren ‘www.antalyadestination.com’ sitesi, 400 sayfa ve 650’den fazla özel çekilmiş fotoğraftan oluşan Rusça bölümü ile Batı Akdeniz bölgesi için en önemli ve kapsamlı Rusça kaynak niteliğine sahiptir.

Bugün antalyadestination.com 4 dilde zengin içeriği ve fotoğraf arşivi ile artık Türkiye’nin en kapsamlı tanıtım sitelerinden biri konumundadır” dedi.

Sitenin Rusça bölümünde Antalya Körfezi, Toros Dağları ve Göller Bölgesi’nde yer alan Antalya, Isparta ve Burdur’ un tarihi, kültürel, spor, sanat faaliyetlerinin yanı sıra, UNESCO dünya mirası listesi ve adayları içerisinde bulunan yerler, yat limanları ve bu limanların kapasiteleriyle kardeş şehirler ve bölgede yapılan arkeolojik kazılarla ilgili güncel bilgilerin de eklendiğini belirten Budak, “antalyadestination.com dünyanın her yerinden aldığı 3 bin 500’den fazla ziyaretçisi ve 20 binden fazla sayfa gösterimiyle Batı Akdeniz bölgesini Dünya’ya en iyi şekilde ve doğru bilgilerle tanıtabilmek için çalışmalarına devam etmektedir” diye konuştu.

 

2013-03-24
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL