Güncel

GARDEN RESORT BERGAMUT OTEL’E THOMAS COOK ÖDÜLÜ…

GARDEN RESORT BERGAMUT OTEL’E THOMAS COOK ÖDÜLÜ…

Hizmete açıldığı 6 yıllık süreç içerisinde çalıştığı tur operatörlerinin ödüllerini vitrinine koyan Portakal bahçesi içindeki cennet otele bir ödül de Thomas Cook’tan geldi..

“Önce misafir memnuniyeti” sloganı ile hareket eden Kemer’deki Garden Resort Bergamot Otel ödüle doymuyor. Hizmete açıldığı 6 yıllık süreç içerisinde çalıştığı tur operatörlerinin ödüllerini vitrinine koyan Garden Resort, son olarak dünyanın en büyük tur operatörlerinden Thomas Cook 2012 AWARD FOR EXELLENCE ödülüne layık görüldü.

Kemer Bölgesi’nde en iyi 4 otele verilen ödül sıralamasında, 4.9 puan alan Garden Resort Bergamot Otel ön sırada yer aldı. Portakal bahçesi içerisindeki şirin tesis, gerek mimarisi, gerekse güler yüzlü personeli ile tatilini geçiren turistlerden tam not alıyor.

Garden Resort Bergamot Hotel’in müşteri memnuniyetinde her zaman üst sıralarda yer aldığına dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Şen, ” Tesisimizde Rus ve Avrupalı turistin birlikte huzur içinde tatil yapmasını sağlamak için çaba sarfediyoruz. Bu çabalarımızın sonucunu da aldığımız ödüllerden görüyoruz. Özellikle misafir ettiğimiz Avrupalı turist sayısı her yıl artarak devam ediyor” dedi

Kemer’de hizmete açıldığı günden bu yana, TRIP ADVISOR CERTIFICATE FOR EXCELLENCE 2012, ZOOVER EXCELLENCE CERTIFICATE, BOOKING COM ‘dan “BEST RATED HOTEL IN KEMER”, HOLIDAY CHECK.COM’dan “ HOLIDAY CHECK QUALITY SELECTION 2012 CERTIFICATE” ödüllerine Thomas Cook 2012 AWARD FOR EXELLENCE ödülünü de ekledi.

Garden Resort Bergamot Otel’in, başarılarına 2013 yılında da devam edeceğini söyleyen Genel Müdür Tolga Fincancıoğlu, “Bu başarıya ulaşmamızdaki en büyük etkenin, hizmet kalitemizdeki üstün standardımızı korumak ve çalışanlarımızın otel misafirlerimiz ile olan saygılı ve sıcak iletişimini sağlamak olduğunu söyleyebelirim. Her iki konunun da Avrupalı misafirin kazanılmasında ve ziyaretinin devamlılığının sağlanmasında çok önem taşıdığı yadsınamaz bir gerçektir. Tatil tercihlerini her yıl Otelimizden yana kullanan Avrupalı turist sayısı, toplam misafirlerimizde bu yıl %40’lık bir orana ulaştı. Hedefimiz bu ulaştığımız rakamları her yıl daha yukarılara çıkartmaktır” diye konuştu.

 

2013-04-11
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL