Güncel

ULUSOY, TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNÜN SÜPER MARKASI SEÇİLDİ..

ULUSOY, TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNÜN SÜPER MARKASI SEÇİLDİ..

Ulusoy Taşımacılık Superbrands Türkiye tarafından 2 yılda bir belirlenen “Türkiye’nin Süper Markaları” listesinde sektöründe ilk ve tek marka olarak yerini aldı.

Karayolu taşımacılığında 76 yıldır sektörde geliştirdiği uygulamalarla standartları belirleyen Ulusoy, artık “Süper Marka”. Koşulsuz yolcu memnuniyeti felsefesiyle hareket eden ve yılda milyonlarca yolcuya hizmet veren Ulusoy, Superbrands Türkiye tarafından iki yılda bir belirlenen “Türkiye’nin Süper Markaları” listesinde yer alan 159 markadan biri oldu.

Türkiye’nin sektöründeki en saygın markalarının seçici kurul ve araştırma şirketi Nielsen’in ölçümleriyle belirlenen sıralamada şirket büyüklüğünün yanı sıra teknolojik altyapısı, markalaşmaya yapılan yatırım, iş gücü kalitesi, yaratıcılık, sosyal sorumluluk projelerine katkı ve marka devamlılığı gibi kriterler belirleyici oldu.

Bu yılki “Türkiye’nin Süper Markalar” listesi iş dünyası, özel sektör, marka konusuyla ilişkili sivil toplum kuruluşları yöneticilerinden oluşan seçici kurul tarafından belirlendi.

Listede sektöründe ilk ve tek marka olarak yer almaktan ötürü büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Ulusoy ve Varan Otobüs Grubu Genel Müdürü İmran Okumuş, “Ulusoy isminin bu önemli listede arasında yer alması, 76 yıldır edindiğimiz tecrübe, kültür ve belirlediğimiz yüksek standartlarla doğru adımlar attığımızın bir göstergesi. Ulusoy ve Varan olarak yılda 6 milyondan fazla yolcuya hizmet veriyoruz. Kazandığımız bu başarıyla Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz ülkelerde 7 gün 24 saat yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayıp, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamak için yenilikçi hizmetlerimize yenilerini eklemeyi sürdüreceğiz. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

 

2013-04-18
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL