Güncel

KKTC YDU Hastanesi Roma’da Altın ödülünü alıyor..

KKTC YDU Hastanesi Roma’da Altın ödülünü alıyor..

Kalite ve İşletme Prestiji Altın Ödül Törenine TC Vatikan Büyükelçisi, Roma Büyükelçisi Maslahatgüzarı ile KKTC Roma Temsilcisi Katılıyor

Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan ile beraberindeki heyet Yakın Doğu Üniversitesi (Near East University Cyprus) Hastanesi’ne verilecek Kalite ve İşletme Prestiji Altın Ödülü’nü almak üzere İtalya’nın Başkenti Roma’ya hareket etti.

Kuzey Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e Kalite ve İşletme Prestiji Altın ödülünün takdim edileceği uluslarrası galaya Türkiye’nin Vatikan Büyükelçisi Prof. Kenan Gürsoy, Roma Büyükelçiliği Müsteşarı Maslahatgüzar Erkan Aytun, KKTC Roma Temsilcisi Novber Ferit Vechi katılıyor.

Roma’da Otherways Yönetim Kuruluşu tarafından 24 Haziran’da gerçekleştirilecek uluslararası törene Kuzey Kıbrıs’ı temsilen katılacak olan İrfan S. Günsel “Dünya başkentlerinden alınan her ödülle, Kuzey Kıbrıs’ın Dünya’daki farkındalığı artıyor”dedi.

ROMA’DA BASIN TOPLANTISINDA KKTC TANITIMI..
Roma temasları kapsamında eğitim, sağlık ve uluslararası iş dünyası temsilcileri yanında yabancı basın kuruluşları ile de bir araya gelmesi beklenen Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel’in, Türkiye’nin Vatikan Büyükelçisi Prof. Kenan Gürsoy, Roma Büyükelçiliği Müsteşarı Maslahatgüzar Erkan Aytun, KKTC Roma Temsilcisi Novber Ferit Vechi ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan’ın da katılımıyla Roma’da basın toplantısı düzenleyerek, Kuzey Kıbrıs’ın sağlıkta ve eğitimde yakaladığı başarının Dünya’ya duyurulacağı ve ülkenin tarihi, turistik, insani zenginliklerinin de tanıtacağı ifade edildi.

 

2013-06-23
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL