Güncel

Antalya ICF Airports’tan çevre bilinçlendirme eğitimleri

Antalya ICF Airports’tan çevre bilinçlendirme eğitimleri

Antalya ICF Airports, Dünya Çevre Haftası kapsamında çevre duyarlılığını arttırmak için okullarla işbirliği başlattı.

Dünya Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında çevre ve sürdürülebilirlik çalışmalarını paylaşan Antalya ICF Airports, toplumsal duyarlılığı artırmada en etkin bilinçlenmenin okullardan başladığı inancından yola çıkarak Cömertoğlu Otelcilik İlköğretim Okulu ve Çalkaya İncikpınar İlköğretim Okulu yönetimleri işbirliğiyle öğrencilere atık geri dönüşümü ile ilgili bilgiler verdi.

Program kapsamında çocuklara karneleri ile birlikte “Çevre El Kitapçığı” dağıtılırken, atıkların ayrı toplanması amacıyla 4’lü atık kutuları ve konteynırlar okullara teslim edildi.

İş ortaklarının ve yakın çevresinin duyarlılığını artırmak için eğitimler veren, sosyal sorumluluk projeleri üreten Antalya ICF Airports, okul yönetimi ve öğretmenlerinin desteği ile Kalite Departmanı liderliğinde gerçekleşen projeyi her yıl başka okullarla yapılacak işbirlikleri ile sürdürmeyi amaçlıyor.

Dünya Çevre Haftasında yapılan bu çalışmaya verdikleri destek ve işbirliği için Antalya ICF Airports Genel Müdürleri Ersel Göral ve Dirk Schusdziara okulların yönetim kadrosuna, öğretmenlerine ve öğrencilere teşekkürlerini iletti.

 

2013-06-26
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL