Güncel

ÜLKESEL REHBER KARTLARINDA BÜYÜK HATA..!!

ÜLKESEL REHBER KARTLARINDA BÜYÜK HATA..!!

TUREB tarafından verilen Ülkesel Turist Rehberi kimlik kartlarında Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın TC’si olmadan basılması rehberlerin tepkisini çekti.. ..ÖZEL HABER

TURİZMHABERLERİ.COM/ ÖZEL

Rehberlik için şimdi platformu’nda yayınlanan Ülkesel Turist Rehberi kartlarında Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın TC ibaresi olmadan basılması tepkilere neden oldu.

İZRO DOĞRULADI…
İzmir Rehberler Odası İZRO tarafından profesyonel Turist Rehberlerine verilen kimlik kartlarında; TC yazılmadan Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak basılması konusunu İZRO Genel Sekreteri ile görüştük. Platformda yayınlanan kartta herhangi bir fotoshop olmadığını belirten İzro Genel Sekreteri; TUREB tarafından bastırılan kartlarda TC’nin kullanılmadığını doğruladılar. Ancak neden bu şekilde düzenlendiği ve basıldığı konusunda herhangi bir açıklamada bulunulmadı.

TURİZMHABERLERİ.COM OLARAK;
Bakanlık adı TC’siz basılan ve dağıtılan Ülkesel Turist Rehberi kartlarının; TC Kültür ve Turizm Bakanlığı şeklinde düzeltilmesi konusunu başta TUREB, Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkililerinin dikkatine ve hassasiyetlerine sunuyoruz.

 

2013-07-30
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL