Güncel

Türkiye’nin En İyi Seyahat Blogları seçildi..

Türkiye’nin En İyi Seyahat Blogları seçildi..

Uzakrota.com ve Momondo işbirliğinde düzenlenen “Türkiye’nin En İyi Seyahat Blogları” yarışmasında ilk 3 blog halk oylaması ile seçildi..

Türkiye’nin en önemli 4 bloggeri tarafından kurulan Seyahat Blogları Topluluğu, geçtiğimiz yıl Uzakrota.com ekibi tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin En İyi Seyahat Blogları” organizasyonunu bu sene Momondo ile güçlerini birleştirerek bir çıta üste taşıdı.

15-28 Temmuz tarihleri arasında yapılan halk oylaması sonucunda belirlenen bloglar; Cem POLATOĞLU, Tijen INALTONG, Arman ACAR, Orkun ETİ, Ezel URUL, Hüsnü TAVLAŞ, Mert ÖDEMİŞ, Tuğçe YILMAZ, Emel IŞITAN, Tolga CANDUR gibi yazar, gezgin ve internet sektörünün en tanınmış bloggerleri tarafından 3′e indirildi.

İnternet ve basın sektörünün tanınmış simalarının katıldığı final akşamında 1.lik ödülünü CelebiAlper.com kazanırken, ödülün yanısıra 04-08 Eylül tarihleri arasında Kopenhag seyahatinde sahibi oldu.

2.liği GezmekGuzel.com alarak 1000TL lik uçak bileti, 3.lüğü ise GezipGorduk.com alarak 500 TL.lik uçak bileti kazandı. Oy verenler arasında yapılacak çekilişle IPAD kazanan kişi Momondo’nun sosyal ağ hesaplarından duyurulacak.

 

2013-08-02
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL