Güncel

ANTALYA GAZETESİ 92 YAŞINI KUTLUYOR…

ANTALYA GAZETESİ 92 YAŞINI KUTLUYOR…

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni; 92 yıldır aralıksız yayınını sürdüren Antalya Gazetesi’ni bugünlere taşıyan basın emekçilerine kutlama mesajı yayınladı.

Cumhuriyetin kuruluşuna tanıklık yapan Antalya yerel basının 92 yıldır yayın hayatını kesintisiz sürdüren Antalya Gazetesi’nin 92 yaşını kutladığını belirten AGC Başkanı Mevlüt Yeni şu açıklamada bulundu:

”Bugün Antalya Yerel Medyasının onur günlerinden birini yaşıyoruz. Antalya Gazetemiz 92 yaşında. Evet dile kolay tam 92 yıldır nice zorluklara rağmen 92 yıldır aralıksız yayınını sürdüren Antalya yerel medyamızın gurur abideleri arasında varlığını onurla gururla sürdüren Antalyamızın ilk yerel gazetesi aynı zamanda Cumhuriyetimizin kuruluş yıllarına tanıklık etmiş gelişmesine yaşamasına katkılar sağlamış, Antalyamızın gelişimine bölgenin sorunlarının çözümüne objektif habercilik ve yayıncılık ilkelerinden taviz vermeden ülkemizin ve kentimizin çok önemli olaylarına tanıklık etmiş ulu çınar uzun soluklu yayın yolun açık olsun.

Şahsım ve temsil ettiğim Antalya Gazeteciler Cemiyeti adına;Antalya Gazetesini kuranlara, bu onurlu bayrağı bu günlere taşıyanlara ve yarınlara emin adımlarla taşıyacak olan bu günün emekçilerine sahiplerine saygılarımı sunuyor başarılar diliyorum. Bu vesile ile aramızdan ayrılan kurucular ve emekçilerini de rahmet diliyor saygı ile anıyorum. Nice 92. yaşlara Antalya….

TURİZMHABERLERİ.COM AİLESİ OLARAK;
ANTALYA GAZETESİ’NE EMEK VEREN BASIN MENSUPLARINI KUTLUYOR, HAYATA VEDA EDENLERİ RAHMETLE ANIYORUZ. BAŞARILARLA DOLU NİCE 92 YILLAR DİLERİZ.

 

2013-09-09
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL