Güncel

İstanbul Turizm Merkezlerinin Çeşitlendirilmesi Projesi tamamlandı..

İstanbul Turizm Merkezlerinin Çeşitlendirilmesi Projesi tamamlandı..

Projenin tamamlanan web sayfası ve kent rehberlerinin lansmanı 11 Aralık 2013, Çarşamba günü saat 17.00’de İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.

İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ortaklığında, İstanbul Kalkınma Ajansı Küresel Turizm Merkezi İstanbul Mali Destek Programı desteğiyle, Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu TURİNG tarafından gerçekleştirilen “İstanbul’da Turizm Merkezlerinin Çeşitlendirilmesi Projesi” tamamlandı.

11 Aralık 2013, Çarşamba günü İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nün Beyoğlu’ndaki merkez binasında, İstanbul’un turizm sektöründeki önemli isimlerini bir araya getirecek olan lansman toplantısında İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, TURİNG Başkanı Dr. Bülent KATKAK ve İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Abdülmecit KARAKAŞ’ın açılış konuşmalarının ardından basına yönelik bir proje tanıtım sunumu yapılacak.

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından Küresel Turizm Merkezi İstanbul Mali Destek Programı kapsamında desteklenmekte olan “İstanbul’da Turizm Merkezlerinin Çeşitlendirilmesi Projesi” İstanbul’un turizm merkezlerinin çeşitlendirilmesi ve kente yeni turizm merkezleri kazandırılması yoluyla İstanbul’da turizm sektörünün gelişimini ve bölge ekonomisine katkısının arttırılmasını amaçlıyor.

 

2013-12-10
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL