Güncel

TÜRSAB düğmeye bastı:Havayolları acentalardan daha ucuz bilet satamayacak..

TÜRSAB düğmeye bastı:Havayolları acentalardan daha ucuz bilet satamayacak..

Seyahat acentalarını sevindiren gelişme Türsab web sitesinden duyuruldu. Havayollarının haksız rekabet yaratarak acentalardan daha ucuz bilet satması durumunda Türsab hukuki süreç başlatacağını açıkladı. NİLGÜN ATAR/ ÖZEL HABER

NİLGÜN ATAR /TURİZMHABERLERİ.COM -HABER MERKEZİ
Seyahat acentalarının uzun zamandır tepkilerini gündeme getirdikleri sorundu uçak bileti fiyatlarındaki farklılıklar.. Havayollarının haksız rekabet yaratan acentadan daha düşük fiyat politikalarına son verilmesi için TÜRSAB harekete geçti.

299 TL İÇHAT UÇAK BİLETİ TAVAN FİYATLARI GÜNDEMİ İLE BAŞLAYAN SÜREÇ
Özellikle havayollarının 299 TL iç hat uçak biletlerinde tavan fiyat uygulamasının servis ücreti hesaplanmadan kamuoyunu yanıltacak şekilde Bakan Binali Yıldırım tarafından açıklanması havayolları ile seyahat acentaları arasında yaşanan sorunlara daha da dikkatleri çekti.

İlgili haberlerimiz:
www.turizmhaberleri.com/Haberayrinti.asp¿ID=26614
www.turizmhaberleri.com/Haberayrinti.asp¿ID=26615
www.turizmhaberleri.com/haberayrinti.asp¿ID=26712

TÜRSAB HAREKETE GEÇTİ….HAKSIZ REKABETE SON…
TÜRSAB 18 Aralık tarihinde düzenlediği toplantıda havayollarının seyahat acentalarından daha ucuz bilet satmaları halinde hukuki süreci başlatacaklarını açıkladı ve konu ile ilgili çalışmalarda TÜRSAB Sayman Üyesi Muammer Güner’in görevlendirilmesine karar verdi.

TÜRSAB resmi web sitesinde yayınlanan önemli duyurunun tamamı şöyle:

Sayın Üyemiz,

Yönetim Kurulumuzun, 18.12.2013 tarih ve 4 nolu olağan toplantısında alınan karar gereğince; Havayollarının acentalardan daha ucuz bilet satmaları ile ilgili gerekli tespitlerin yapılarak, hukuki surecin başlatılması hususunda çalışmalar yapmak üzere Sayman Üye Muammer Güner’in görevlendirilmesine, oybirliği ile karar verilmiştir.

Önemle duyururuz.

Saygılarımızla

 

2013-12-19
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL