Güncel

Türsab ve Türsav’dan Soma’ya yardım eli..

Türsab ve Türsav’dan Soma’ya yardım eli..

SOMA Maden Faciası turizmcileri de harekete geçirdi. TÜRSAB ve TÜRSAV Şehit olan maden işçilerinin çocuklarının eğitimlerine destek için yardım kampanyası başlattı.

turizmhaberleri.com/haber merkezi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB ve TURSAV/Turizm ve Seyahat Acentaları Vakfı tarafından yapılan açıklamada; maden faciasında hayatını kaybeden işçi çocuklarının eğitim hayatlarının bitimine kadar burs verilmesinin planlandığını ve bu amaçla bir yardım kampanyası başlatıldığı bildirildi.

TÜRSAB web sitesinde yayınlanan duyuru ve kampanya hesap numarası şöyle:

13 Mayıs 2014 tarihinde Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciası, Türkiye Cumhuriyeti’nin her bireyini derinden yaralamıştır.

Bu duygularla, Birliğimiz iştiraklerinden olan TURSAV/Turizm ve Seyahat Acentaları Vakfı olarak, bu elim kazada hayatını kaybeden şehitlerimizin evlatlarına, tahsil hayatlarının bitimine kadar burs verilmesi planlanmış olup, bu amaçla bir yardım kampanyası başlatılmıştır.

Üniversite tahsilleri dahil 20 evladımızı okutacağımız bu kampanyaya iştirak etmek isteyen üyelerimizin, diledikleri miktardaki bağışlarını aşağıda belirtilen TURSAV Soma Şehitleri Yardım Kampanyası hesabına göndermelerini rica eder, göstereceğiniz duyarlılığa teşekkürlerimizi iletiriz.

TURSAV TURİZM VE SEYAHAT ACENTALARI VAKFI
TEB Boğaziçi Kurumsal Şubesi
Hesap no : 15208
IBAN : TR600003200043200000015208

282 görev şehidimize Allah’tan rahmet dileriz.. Ülkemizin başı sağolsun…

 

2014-05-17
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL