Güncel

Games Of Dragon Yarışması’nda büyük heyecan

Games Of Dragon Yarışması’nda büyük heyecan

2.Games of Dragon Yarışması 27-28 Eylül’de Antalya’da düzenleniyor. Yarışma farklı sektörleri biraraya getirmesi ve renkli etkinlikleri ile dikkat çekiyor

Bu yıl ikincisi ‘Games Of Dragon’ adıyla düzenlenecek olan kurumlararası Dragon Bot Yarışması 27-28 Eylül tarihlerinde Antalya- Sıçan Adası’nın karşısında yeni yapılan Balıkçı Barınağı’nda gerçekleşecek. .

Dünyanın en büyük kürek ve bot yarışmaları arasında gelen Dragon yarışlarında takımlar kürek çekerek en iyi olmak için mücadele edecekler. Hazırlıkların ve başvuruların tüm hızıyla devam ettiği etkinlik ‘kazanmayı sevenleri’ bekliyor. İş dünyasının başarılı kurumlarının yarıştığı etkinlikte; ekip ruhu, takım çalışması, motivasyon, dayanışma, adrenalin ve eğlence bir arada sunuluyor. ‘Games Of Dragon’a katılan kurumlar; yarışmak, eğlenmek ve takım ruhunu yaşatmak için kıyasıya bir mücadeleye giriyorlar. Kurum çalışanlarının oluşturdukları takımlar, diğer kurumların çalışanlarına karşı su üzerinde kazanmak için saniyelere karşı kürek çekerek en iyi dereceyi yapmayı hedefleyecekler ve sadece bir takım ‘Games Of Dragon’ şampiyonu olacak.

İş Dünyasının Yarışmaya İlgisi Büyük…

Spor ve eğlencenin doruğa çıkacağı Dragon’a katılım için şimdiden Antalya’dan birçok kurum başvuruda bulundu. Antalya’nın en büyük ve en geniş katılımlı kurumsal su sporları organizasyonu olan ‘Games Of Dragon’ farklı sektörleri bir araya getirmesiyle de dikkat çekiyor. Ejderha başlı dragon botlarıyla su üzerinde yapılan yarışlara katılan takımlar iş hayatının stresinden uzak keyifli bir gün geçirecekler. Çeşitli etkinliklerin, yarışmaların, dans gösterilerinin ve birbirinden eğlenceli aktivitelerin de yer alacağı ‘Games Of Dragon’ katılımcı ve izleyicilerine hem yarıştıran hem de eğlendiren bir hafta sonu vaat ediyor.

HAYDİ GAMES OF DRAGON’A….

Antalya’nın dört bir yanından yarışmak ve eğlenmek üzere bir araya gelen tüm konuklarını kucaklayacağı ‘Games Of Dragon’un yapımcısı ve proje koordinatörü Erdem Bilensir şu açıklamada bulundu:
“Bu yıl Antalya’da ikincisini gerçekleştireceğimiz etkinliğin kapsamı daha da genişledi. Antalya’nın en gözde yerinde yapılacak Dragon yarışlarına katılanların; bedenleri, zihinleri ve kalpleri keşfetmeyi, denemeyi, uygulamayı, gelişmeyi, keyif almayı, birlikte hareket etmeyi daha iyi kavrayacak. İş dünyasının tüm kurumlarını iki gün boyunca etkinliğimize bekliyoruz. Gelin 27-28 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ‘Games Of Dragon’ da kurumunuzu değişmek ve ilerlemek için yüreklendirin. Değişimin küçük ya da büyüğü yoktur, sizi büyük değişimlere götüren küçük adımlardır. Yeni deneyimler, yeni heyecanlar için etkinliğimize uğrayın ve bu 2 gün kurumsal rekabeti doyasıya yarışın” dedi.

 

2014-08-24
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL