Güncel

Van Turizm ve Seyahat Fuarı’ında KUDEKA’ya yoğun ilgi

Van Turizm ve Seyahat Fuarı’ında KUDEKA’ya yoğun ilgi

Doğunun tek turizm fuarı organizasyonu olan Van Turizm ve Seyahat Fuarı, 5.nci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. İşte Kudeka standından haberler..

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Van Ticaret ve Sanayi Odası, Van Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve Ajans Asya Fuarcılık işbirliğiyle Orta Doğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 5.Van Turizm ve Seyahat Fuarı, 8’i yurt dışından 80 firmanın katılımıyla açıldı.

Açılışa Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrrahman Arıcı, Ak Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, Van Vali Yardımcısı İbrahim Özkan, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Van OSB Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Çok, Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Karaman, Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, kamu ve özel sektör temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.


KUDAKA STANDINDA SUNİ KAR YAĞIŞI…
Yerli ve yabancı turizm profesyonellerini Van’da bir araya getiren organizasyonda; KUDAKA’nın desteğiyle Erzurum, Erzincan, Bayburt illerinin tanıtım stantları da yer aldı. Fuarın ilk günü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya Erzurum, Erzincan ve Bayburt standını ziyaret etti.

Bölge tanıtım materyalleri ve sunî kar cihazıyla yapılan kar yağışı gösterisi, Ajans standını ziyaret eden katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. KUDAKA’nın bölge turizm potansiyellerini tanıttığı fuar, 21 Eylül 2014 Pazar günü sona erecek.

 

2014-09-20
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL