Güncel

Wonasis Resort &Aqua Hotel’e Yeni Genel Müdür

Wonasis Resort &Aqua Hotel’e Yeni Genel Müdür

Sektörün deneyimli isimlerinden Mustafa Başkurt; Wonasis Resort & Aqua Hotel’de Genel Müdür olarak göreve başladı..

turizmhaberleri.com/haber merkezi

Doğu Akdeniz Bölgesinin en büyük Resort Hoteli olan 368 oda kapasitesiyle hizmet vermeye devam eden Wonasis Resort &Aqua Hotel’e sektörde uzun yıllar başarılı çalışmalarıyla bilinen Mustafa Başkurt atandı. Daha önce Ege Bölgesinde İzmir, Çanakkale ve Yalova gibi farklı illerde uzun yıllar görev yapan Mustafa Başkurt; son olarak İzmir Airport Orty Hotel’i açmıştı.

turizmhaberleri.com Ailesi olarak, Wonasis Resort & Aqua Hotel Genel Müdürü Mustafa Başkurt’a yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz

Wonasis Resort &Aqua Hotel hakkında:
Tarihi, doğal ve kültürel değerleriyle Türkiye ve Akdeniz in önemli sahil kenti Mersin ilinin Kargıpınarı kasabasında bulunan Wonasis Resort & Aqua Hotel toplamda 60 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Palmiye ve kızılçam ağaçlarının içiçe olduğu narenciye bahçesiyle örtülmüş Akdeniz in 2 km lik özel ince kum plajı ve muhteşem manzarası ile deniz sıfır konumdadır.

Mersin şehir merkezine 20 km, Uluslararası Adana Şakirpaşa Havaalanına 80 km, Kızkalesine 30 km, Mersin Çeşmeli Otoban çıkışına 3 km mesafededir.

 

2014-10-22
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL