Güncel

Ankaralı Gezginler Grubu Fotoğraf Sergisi açılıyor

Ankaralı Gezginler Grubu Fotoğraf Sergisi açılıyor

Ankaralı Gezginler Grubu üyelerinin çektiği birbirinden muhteşem fotoğraflar; 9 Aralık Salı günü Çankaya belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor.

turizmhaberleri.com/ haber merkezi
Türkiye ve dünyanın pek çok yerinde çekilen çok özel fotoğraflar; 9.Geleneksel Ankaralı Gezginler Fotoğraf Sergisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Ankaralı Gezginler’in her yıl artan geniş bir katılımla gerçekleştirdikleri fotoğraf sergisi; 9 Aralık 2014 Salı günü saat 18:00’de Çankaya belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi C 4 Galeri’de açılıyor. Sergi 09-17 Aralık 2014 tarihleri arasında gezilebilecek.

Yazarımız Olay Salcan’da sergide…
Yazılarını ve fotoğraflarını büyük bir beğeni ile takip ettiğimiz Ankaralı Gezginler Grubu Üyesi ve Turizmhaberleri.com Yazarı Olay Salcan’ın da sergide bir fotoğrafı yer alıyor.

SERGİ GEZGİN ÜYE BERK BAYSAL’A ADANIYOR..
Bu seneki sergi, kısa bir süre önce bisikleti ile nizami bir şekilde seyir halinde iken kendisine çarpan bir arabanın neden olduğu elim trafik kazasında hayatını kaybeden Ankaralı Gezginler üyesi Berk Baysal’a adanarak bisikletçileri yok sayan trafik dehşetine dikkat çekmek amacını taşıyor.

9 Aralık 2014 Salı
saat 18:00
Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi C 4 Galeri
Kavaklıdere-Ankara

 

2014-12-09
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL