Güncel

İstanbul Health Expo Fuarı yarın başlıyor

İstanbul Health Expo Fuarı yarın başlıyor

10-13 Aralık tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek İstanbul Health Expo Fuarı, sağlık sistemine çağ atlatacak yeni teknolojilere ve uygulamalara ev sahipliği yapacak.

Sağlık Bakanlığı ev sahipliğinde organize edilen fuar ve kongrenin açılış töreni; 11 Aralık Perşembe günü Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek.

Sağlıkta uygulanan yeni teknojileri tanıtmak üzere gerçekleştirilecek “İstanbul Health Expo – Medikal Ürün, Hastane Donanımları, Sağlık Bilişim ve Teknolojileri, Laboratuar Sistemleri, Evde Bakım Ürünleri ve Sağlık Turizmi Fuarı” 10 Aralık’ta (yarın) başlıyor. Ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından desteklenen fuarda sağlıkta çığır açan teknolojiler ve projeler tanıtılacak.

CNR EXPO Yeşilköy’de dört gün boyunca açık kalacak fuarın açılış töreni 11 Aralık günü Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımıyla yapılacak. Fuarın açılış törenine Bakan Müezzinoğlu’nun yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Ömer Tontuş, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Zafer Çukurova, Sağlık Turizmi Geliştirme Destekleme ve Organizasyon Hizmetleri Derneği Başkan Vekili Selim Mutgan, CNR Holding CEO’su Cem Şenel de katılacak.

 

2014-12-10
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL