Güncel

Pegasus Asia, Delhi’ye uçmaya başladı

Pegasus Asia, Delhi’ye uçmaya başladı

Pegasus Asia, uçuş ağını genişleterek Hindistan’ın başkenti Delhi’yi uçuş noktaları arasına ekledi.

Pegasus Hava Yolları’nın Kırgız havayolu şirketi Air Manas’la iş ortaklığından doğan “Pegasus Asia”, uçuş noktalarını ve sefer sayılarını artırarak büyümesine devam ediyor. Pegasus Asia, Bişkek merkezli uçuş ağına eklediği Delhi’ye tarifeli seferlerine başladı.

Bişkek’ten Delhi’ye gitmek isteyenler yolcular, Pazartesi günleri saat 08.30’da, Cuma günleri de saat 21.55’te gerçekleşecek seferler ile 149,99 USD’den başlayan fiyatlarla uçabilecekler. Delhi’den Bişkek’e gitmek isteyen için de Pazartesi günleri saat 12.15, Cumartesi günleri ise saat 01.40’ta seferler düzenleniyor.

Pegasus Hava Yolları 2013 yılından beri haftanın 7 günü karşılıklı gerçekleştirilen İstanbul’dan Bişkek uçuşlarına ek olarak, Pegasus Asia’nın uçuş ağına eklenen yeni bağlantı noktası Delhi’ye de Bişkek üzerinden aktarmalı olarak uçabilecekler.

Pegasus Asia ile Bişkek misafirleri toplam 57 noktaya uçabiliyor.

Pegasus Asia, yurt içinde Oş’a, yurt dışında ise Rusya’da Krasnoyarsk ve Moskova, Hindistan’da Delhi olmak üzere toplam 4 hatta direkt seferler düzenlemekte. Ayrıca Pegasus Asia misafirleri Bişkek’ten Türkiye içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Erzurum, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Konya, Mardin, Muş, Samsun, Trabzon, Batman ve Van olmak üzere 18 noktaya; yurt dışında da Amsterdam, Stokholm, Atina, Barselona, Belgrad, Milan-Bergamo, Bologna, Basel, Budapeşte, Köln, Kopenhag, Brüksel, Moskova, Düsseldorf, St Etienne, Kıbrıs-Ercan, Roma- Fiumicino, Frankfurt, Cenevre, Bakü, Hamburg, Kharkiv, Lviv, Madrid, Marsilya, Münih, Paris, Bükreş, Prag, Priştine, Saraybosna, Üsküp, Londra, Stuttgart, Berlin, Tiran, Tel Aviv, Viyana ve Zürih olmak üzere 39; toplamda 57 noktaya İstanbul bağlantılı olarak uçabiliyorlar.

 

2015-02-21
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL