Güncel

Kids Paradise ve Unicef işbirliği ile çocuklara destek

Kids Paradise ve Unicef işbirliği ile çocuklara destek

23 Nisan’ı Peri Tozu etkinliği ile kutlayan Palmarina Bodrum’un alt markası Kids Paradise; UNICEF ile işbirliği kararı aldı.

Kids Paradise’da Peri Tozu Etkinliği’ne katılan çocuklar aileleriyle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şölen havasında kutladılar. Saat 15:00’de Palmarina Bodrum’da eğlenceli kortej yürüyüşü ile başlayan etkinlik; palyaçolar, diğer masal kahramanları ve çocukların renkli sahnelerinin görüntülendiği festival havasındaki bu yürüyüşün ardından, Kids Paradise’da gerçekleşen yüksek tempolu yarışmalar ve renkli faaliyetlerle devam etti. Ödüllü oyunlar, peri dansı, Kenya Akrobasi Show, mini disco ve final dansına yüz boyama ve balon şekillendirme faaliyetleri de eşlik etti. .

TÜM YIL BOYUNCA UNICEF’İ DESTEKLEME KARARI
Palmarina Bodrum; sosyal sorumluluk anlayışıyla topluma katma değerli hizmetler sunma hedefiyle ‘Çocuk Cenneti’ anlamına gelen alt markası ‘Kids Paradise’ aracılığıyla UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile önemli bir iş birliği gerçekleştirerek UNICEF’i destekleme kararı aldı. Sınırlı imkanları olan çocuklara daha iyi şartlarda sağlık, eğitim hizmeti sunma, barınma, güven ortamında olmalarına katkı sağlama gibi alanlarda dünyada öncü rol üstlenen saygın kurum UNICEF’in Türkiye Milli Komitesi ve Palmarina Bodrum yönetimi arasında gerçekleştirilen anlaşma sonrasında 23 Nisan 2015 tarihini de kapsayarak sezon boyunca Kids Paradise giriş bileti üzerinden elde edilecek gelirin bir kısmı UNICEF’in Türkiye’de yürütmekte olduğu çocuklara yönelik projelerine aktarılacak.

‘Çocuk Cenneti’ anlamına gelen, Bodrum yarımadasının en özel kapsamlı eğlence merkezi ‘Kids Paradise’; 650 m2’lik havuzu, orjinal tasarıma sahip göz alıcı kaydırakları ile ‘Aquapark’ı yanı sıra; 7 boyutlu sineması, özel yapım carouseli, diğer eğlence üniteleri, ayrıca akülü araçlardan, kostümlere, organik oyuncaklardan, boyama çadırı ve diğer sürpriz etkinliklere kadar renkli fırsatlar sunan ‘Peri Tozu Mağazası’nın aktiviteleri ve 109 mağazalık ödüllü AVM’si ile ailelere 23 Nisan sonrasında da sezon boyu hizmet vermeye devam edecek.

Yerli yabancı tüm çocuk ziyaretçilerin her türlü ihtiyacı ve maksimum güvenliği düşünülerek tasarlanan Kids Paradise’da; çocuk restoranı, pop corn, pamuk şeker, macun standları, her bütçeye uygun renkli seçenekler sunan hediyelik eşya dükkanı ve ebeveynlerinin refakat edebilecekleri dinlenme şezlongları da yer alıyor. Yemek molası vermek isteyen aileler Kids Paradise içerisinde oyun alanlarından uzaklaşmadan bu ihtiyaçlarını da karşılayabilliyor.

Kids Paradise’da bulunan üniteler 5-12 yaş grubu çocuklar tarafından sabah 10.00 akşam 19.00 saatleri arasında; 7D sinema, diğer eğlence üniteleri ve carousel (atlı karınca) ise sabah 10.00 ile gece 00.00 arasında hizmete açık bulunuyor. Animasyonlar, hamur oyunları gibi gün içinde düzenlenen sürpriz etkinliklerde çocuklara kreş öğretmenleri eşlik ederken, her yaş grubundaki çocuklara bir yetişkin refakatinin zorunlu tutulduğu bu muhteşem parkta yetişkinler de en az çocukları kadar unutulmaz bir gün geçiriyor.

 

2015-04-24
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL