Güncel

F.Sema Kutlu, FIJET Akademi Komitesi Başkanı seçildi

F.Sema Kutlu, FIJET Akademi Komitesi Başkanı seçildi

FIJET Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu Akademi Komitesi Başkanlığına ATURJET Yönetim Kurulu Üyesi F.Sema Kutlu getirildi. Değerli yazarımız F. Sema Kutlu’yu tebrik ediyor, görevinde üstün başarılar diliyoruz.

turizmhaberleri.com/haber merkezi
FIJET Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısı Tunus’un Hammamet şehrinde Marina Palace Otel’de 26-30 Kasım tarihlerinde gerçekleştirildi. FIJET Akademi Komitesi Başkanlığına seçilmekten bir Türk kadını olarak büyük memnuniyet duyduğunu belirten F. Sema Kutlu, gazetemize şu açıklamada bulundu:
“Fijet Board of Directors Toplantısı son derece verimli geçti. Başkanlığına seçildiğim Fijet Academy Komitesi uluslararası bir eğitim programı olan Fijet Academy for Young Journalists ile genç gazeteci ve turizmcileri hedefliyor. Amacımız, gençlerin gazetecilik ve turizm endüstrisinin yapısı hakkında daha iyi aydınlanması, alandaki yenilikler konusunda bilgilendirilmesi, böylelikle Fijet’in onların gelişimine katkıda bulunmasını sağlamak ve uluslararası platformda daha çok tanınmasıdır.“ dedi.

Fijet Board of Directors Toplantısı kapsamında Renaissance Otel’de düzenlenen yemeğe Tunus Turizm Bakanı Selma Elloumi’nin katıldığını belirten F.Sema Kutlu;“Bakan Elloumi bizlere büyük yakınlık gösterdi. Yemekte yaptığı konuşmada Fijet’in Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu olarak dünya turizminin gelişimine, ülkeler arası dostluğa büyük katkı sağladığına inandığını ve yönetim kurulu toplantısı nedeniyle üyelerin Tunus’da bulunmalarından son derece memnun olduğunu, Tunus turizminin yavaş ama güvenli adımlarla ilerlediğini söyledi.“ ifadelerine yer verdi 

2016-12-02
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL