Güncel

TYD’nin yeni başkanı Oya Narin

TYD’nin yeni başkanı Oya Narin

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin 14. Olağan Genel Kurul’unda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Oya Narin seçildi.

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin 29 Mart 2017 Çarşamba günü toplanan 14.üncü Genel Kurulunda TYD üyeleri yeni dönem Başkanını, Yönetim Kurulunu, Denetim ve Disiplin Kurulunu seçti. 28 yıldır turizm sektörünün yatırımcılarına hizmet veren TYD’nin yeni dönem Başkanlığına seçilen Martı Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı NARİN, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Seçimlerimizi sonuçlandırdık, bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte çalışacağız. TYD olarak biz, Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasında sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla bir araya gelmiş geniş bir aileyiz. Bugün dünyanın ve ülkemizin içinden geçmekte olduğu kritik dönemde bu birliktelik daha da önem kazanmaktadır. 24 milyar dolarlık yatırım portföyüne sahip TYD bu dönemde de misyonu doğrultusunda çalışmaya, ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ve turizmde vizyon ve strateji geliştirmeye devam edecektir.

Dünyada hızla gelişen yeni turizm hareketlerini yakından takip ederek, özellikle dijital ortamda kendini gösteren yenilikleri, trendleri yakalamayı, turizmi ve turizm yatırımcılarının ihtiyaçlarını geliştirecek, çağdaş yatırım projeleri üretmeyi, bu dönüşüm için gerekli atılımları hızla hayata geçirmeyi, uygulamayı ve yeni yollar bulmayı bir gereklilik olarak görüyoruz.

Tüm TYD üyelerinin ihtiyaçlarını gözeten bir bakış açısı ve ortak akıl ile hareket etmek, sektörde iyileştirmeler yapmak için diğer Meslek örgütleri ile de işbirliği içinde çalışarak, Türk Turizmini daha yüksek düzeylere çıkartacağımıza inancımız ve heyecanımız tamdır.” dedi.

 

2017-03-31
Haber Arşivi
Turizm Haberleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL