Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu FIJET temsilcisi  Türkiye Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği ATURJET’in söyleşi dizisi devam ediyor.

 

Pandemi günlerinde turizmi her yönüyle masaya yatıran ATURJET söyleşilerinin bu haftaki konuğu, “turizmin ustası” Plantours YK Başkanı Hüseyin Kurtoğulları. Aynı zamanda FIJET Türkiye-ATURJET YK üyesi ve TURSAV YK Üyesi de olan Hüseyin Kurtoğulları ile söyleşi 2 Haziran Salı günü saat 18.00’de @fijetturkiye instagram hesabından canlı olarak izlenebilir.

.

Moderatörlüğünü  FIJET Türkiye-ATURJET YK Başkanı ve FIJET Dünya Federasyonu YK Üyesi Delal Atamdede’nin yapacağı söyleşinin konusu “Türkiye’de Turizm: Nereden Nereye.”

FIJET Turkiye – ATURJET live Instagram sessions continue with one of the masters of Turkish tourism, Hüseyin Kurtoğulları. The chairman of FIJET Turkiye – ATURJET, Delal Atamdede will host this session under the theme of “Turkish Tourism: An Overview”. Hüseyin Kurtoğulları who is also the board member of FIJET Türkiye – ATURJET and TURSAV will be live on @fijetturkiye at 18:00 next Tuesday.

#delalatamdede ?️#huseyinkurtogullari
#türkiyeturizmi #fijet #aturjet
#aturjettalks